Мемний Кіану Рівз з'явився в оновленні гри Cyberpunk 2077

Мемний Кіану Рівз з'явився в оновленні гри Cyberpunk 2077

Мем Кіану Рівз оновлення 2.1 відеогра Cyberpunk 2077
Кіану Рівз у грі Cyberpunk 2077. Фото: скриншот/Cyberpunk 2077/YouTube

Вийшло оновлення 2.1 популярної відеогри Cyberpunk 2077. Там ви можете натрапити на мемну сцену з канадським актором Кіану Рівзом, зіркою "Матриці".

Оновлення вийшло 5 грудня, про що свідчать дані на геймерському сервісі Steam, трейлер на офіційному YouTube-каналі гри та пише блог з відеоігор Kotaku.

Нова версія гри містить низку виправлень і нових можливостей. Зокрема, там є нова транспортна система, запрацювала система метро і гравець або гравчиня може натрапити на декілька епізодів у вагонах поїздів. Один із них — відомий мем "сумний Кіану" з актором із Канади Кіану Рівзом.

Щоб побачити "сумного Кіану", гравець або гравчиня має зайти від першої особи в нещодавно відкриті станції метро (позначені фіолетовими іконками). Під час подорожі можна лише дивитися у вікно, походити вагоном не можна буде. Сумний Кіану — одна з щонайменше двох випадкових подій, які з'являться в поїзді (інша — жебрак). Гравець або гравчиня може скільки завгодно "кататися" на віртуальному метро у грі, допоки не побачить мем.

В Cyberpunk 2077 Рівз виступає в ролі Джонні Сільвергенда, який розслаблено сидить на лавці, щось їсть, замислено дивиться вниз, а поруч сновигають голуби. Оригінал сценки — світлина 2010 року фотографа Рона Асадора. Знімок став вірусним і з нього зробили мем.

У 2021 році актор у The Late Show Стівена Колберта вперше розповів про момент, коли зробили знімок. Насправді він тоді не сумував.

"Я просто їм сендвіч! Я про щось думав у той момент, було багато думок. І я був дуже голодний", — пояснив Рівз.

Cyberpunk 2077, як пише Steam, — це пригодницький рольовий екшн із відкритим світом. Дія відбувається у темному місті майбутнього Найт-Сіті. Це мегаполіс, повний небезпек. У місті безліч занять, місць, які можна відвідати, та людей, яких можна зустріти — усе це обирають сама геймери. Головна роль гравця або гравчині — істота з кіберпанковими імплантами, яка бореться за виживання. Ця гра має вікові обмеження через сцени насилля. Розробку переклали 19 мовами, зокрема є українська.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок