Опублікували трейлер до GTA 6 після "зливу" в соцмережу: стала відома дата виходу

Опублікували трейлер до GTA 6 після "зливу" в соцмережу: стала відома дата виходу

трейлер гра GTA VI відеогра Rockstar Games
Кадр із трейлеру до гри GTA VI. Фото: скриншот/Rockstar Games

Розробники Rockstar Games опублікували трейлер до шостої частини своєї відеогри Grand Theft Auto. Уперше в історії гри головною героїнею буде жінка.

Трейлер з'явився на YouTube.

Саундтрек до трейлера — Love Is A Long Road у виконанні Тома Петті. Ролик мав вийти пізніше, але напередодні його "злили" в Х. Акаунт, який це зробив, уже заблокований. Це не перший "злив", пов'язаний з цією грою. У 2022 році 17-річний лондонець показав у мережі уривок із чернеток гри. Розробники підтвердили витік інформації гейм-журналісту Джейсону Шраєру.

"[Опубліковані] кадри, звичайно, що «ранні» й незавершені. Це один із найбільших зливів в історії відеоігор, а також кошмар для Rockstar Games", — писав тоді Шраєр.

Гра GTA VI має вийти у 2025 році. Поки лише для ігрових приставок, щодо персональних комп'ютерів інформації немає. Головна героїня гри — Люсія, яка об'єднується з напарником та долає різні перешкоди. Дія відбувається у вигаданому штаті США Леоніда, у місті Вайс-Сіті.

Grand Theft Auto (GTA) — серія відеоігор, які створюються і розробляються шотландською компанією Rockstar North. Серія отримала назву від американського юридичного терміну Grand Auto Theft, що означає крадіжку транспортного засобу. Перша гра серії вийшла в 1997 році.

Гравець у GTA виступає за злочинця у великому місті, який спочатку має низький статус у кримінальному світі. Він мусить просуватися до вершин організованої злочинності.

Попередня п'ята частина гри вийшла у 2013 році, і зараз вона є другою найбільш продаваною відеогрою в історії. На сьогодні продано понад 190 мільйонів копій GTA V. Вона на другому місці після гри Minecraft від Microsoft, копій якої продано 300 млн.

Крім того, у п'ятої частини рекорд за швидкістю продавання. Протягом перших 24 годин після виходу розробники вторгували 800 мільйонів доларів, що дорівнювали близько 11 млн проданих ігор.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок