Геймери найбільше чекають на реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: результати PC Gaming Show

Геймери найбільше чекають на реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: результати PC Gaming Show

Геймери найбільше чекають на реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: результати PC Gaming Show
. Фото: GSC Game World

Комп'ютерна гра S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl стала найочікуванішим релізом для геймерів на ПК. Вона очолила список із 25 ігор від PC Gaming Show.

Про це свідчить рейтинг PC Gaming Show.

Голосування проводилося серед членів журі — розробників ігор: Сід Меєр, Тім Шафер, Шаєн Моррін, Браян Фарго, Маріанна Uаллікайнен та Дін Голл, група контентмейкерів та команда видавництва PC Gamer у повному складі.‌ S.T.A.L.K.E.R. 2 обрали серед 130 інших ігор.  ‌  ‌  ‌

У п'ятірку також увійшли:

  • Elden Ring: Shadow of the Erdtree;
  • Hades 2;
  • Like A Dragon: Infinite Wealth;
  • Helldivers 2.

S.T.A.L.K.E.R. — це серія із трьох ігор у жанрі "шутер" від першої особи. Події відбуваються в наш час у Чорнобильській зоні відчуження, де після викиду радіації почали з'являтися аномалії.

Гру розробила українська студія GSC Game World. Її планують випустити у першому кварталі 2024 року на ПК та Xbox Series X/S.

Розробники зазначають, що походження гри займе приблизно 40 годин і в основній сюжетній лінії буде чотири фінали.

"Ця гра найбільша та найскладніша в наших життях. Вона була амбітною на початку, та еволюціонувала в ультимативний виклик. Ця гра неймовірно важлива та рідна для нас, адже створюється у найстресовіших з усіх можливих умовах", — зазначив Євген Григорович, CEO GSC Game World.

У січні 2022-го українська студія GSC Game World заявила, що не продаватиме гру на території Росії через повномасштабне вторгнення в Україну.

У березні 2023 року росіяни викрали мінімум 30 ГБ даних Stalker 2 і почали шантажувати розробників з вимогою переосмислити ставлення до гравців із Білорусі та Росії, залишити російську озвучку та відкинути "політизованість".

Розробники у своєму X (колишній Twitter) підтвердили хакерську атаку. Фанів попросили не дивитися й не поширювати злиті матеріали, оскільки вони застарілі, та дочекатися офіційного релізу гри.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок