Співачка KOLA присвятила пісню людям, які боронять країну від російської агресії

Співачка KOLA присвятила пісню людям, які боронять країну від російської агресії

Співачка KOLA присвятила пісню людям, які боронять країну від російської агресії
. Яна Сочевічек, Радіо Промінь

Співачка KOLA Анастасія Прудіус написала пісню "Україно – ми сила!", яку присвятила людям, що боронять країну від російської агресії.

Kola написала пісню за одну годину: музику, слова та аранжування зробила на телефоні, а вокал записала через навушник телефона.

"Ми сила! Ми Україна! Ми всі разом! Один за одного! Та за нами перемога! Ось це я хотіла сказати своєю піснею! Я просто написала те, що в мене зараз в душі. Я не думала ще ні про який випуск пісні або ще щось. Зараз треба максимально допомагати один одному. Моя сильна сторона – це співати, й це моя зброя! Хочу, щоб моя пісня надихнула всіх українців, підбадьорила та дала ще більше сили всім нам!", – розповіла співачка у коментарі Радіо Промінь.

"Наразі я допомагаю всім, чим можу: закуповуємо товари для армії, передаємо все для наших чоловіків до Києва. [...] Я в Україні й не збираюсь нікуди їхати! Це моя земля і я буду боротися за неї! Так зараз думає кожен українець, я знаю це!

В нас неймовірні люди, неймовірний народ, ЗСУ – це наші герої, наш президент найкращий, тому – вперед до перемоги! Вона точно буде за нами", – розповіла KOLA у коментарі Радіо Промінь.

Читайте також

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок