День селфі у музеї: у Києві "Мистецький арсенал" оголосив безкоштовний вхід

День селфі у музеї: у Києві "Мистецький арсенал" оголосив безкоштовний вхід

День селфі у музеї: у Києві "Мистецький арсенал" оголосив безкоштовний вхід
Олександр Попенко / Facebook

У столиці "Мистецький арсенал" оголосив безкоштовний вхід 19 січня 2022 року у межах міжнародного флешмобу "День селфі у музеї". Заклад працює до 20:00.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Мистецького арсеналу".

"Ідеальне місце для міжнародного флешмобу День селфі у музеї — виставка футуристів у "Мистецькому арсеналі". По-перше, у нас сьогодні безкоштовний вхід і це останній день вільного відвідування "Футуромарення". По-друге, це єдина можливість побачити широкий пласт українського авангарду, який ми зібрали з 16-ти українських музеїв та приватних колекцій", — йдеться у повідомленні.

Виставка "Футуромарення" займає 4 тисячі квадратних метрів "Мистецького арсеналу". На ній представлені майже півтисячі експонатів. Це і знакові, і маловідомі твори з 19 державних інституцій культури (музеїв, архівів, бібліотек, дослідницьких центрів) та 8 приватних колекцій, архівні документи, фотографії, ігрові та хронікальні кінострічки. Зокрема, це єдині збережені в Україні супрематичні вишивки Ніни Генке-Меллер, а також твори Давида Бурлюка, Вадима Меллера, Олександра Богомазова, Марії Синякової, Бориса Косарева, Сандро Фазіні, Василя Єрмилова, кінокамера і фільми Євгена Деслава та інші.

У музеї закликали відвідати "Мистецький арсенал", зробити селфі з експонатами та опублікувати фото в соцмережах з хештегами #MystetskyiarsenalSelfie та #MuseumSelfieDay. А також відмічати "Мистецький арсенал" на цих світлинах.

Що відомо

  • Міжнародний день селфі у музеї цьогоріч проходить 19 січня. Щорічно ця дата змінюється, адже подія відзначається третьої середи місяця. Суть акції полягає в тому, що користувачі соціальних мереж з всього світу публікують селфі з музеїв з хештегом #MuseumSelfie і тегом того музею, де зроблено фото.
  • "Мистецький арсенал" – Національний культурно-мистецький та музейний комплекс, який знаходиться у Києві. У своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного мистецтва, нової музики й театру до літератури та музейної справи.

Читайте також:

"День селфі в музеї": у Житомирі обласний краєзнавчий музей долучився до міжнародної акції

В Закарпатському музеї народної архітектури та побуту проведуть День селфі

На початок