Уряд США продав єдину фізичну копію альбому "Once Upon a Time in Shaolin" (Одного разу в Шаолінь) реп-гурту Wu-Tang Clan, що належала підприємцю Мартіну Шкрелі, якого засудили до семирічного ув'язнення за фінансове шахрайство. Про це повідомляє Pitchfork.
Ім'я покупця невідоме. Згідно з даними Міністерства юстиції США, договір купівлі-продажу "містить положення про конфіденційність". Надходження від продажу альбому підуть на покриття невиплаченого судового рішення на суму $7,36 млн, яке було накладено на Шкрелі.
Альбом був записаний у 2014 році в єдиному екземплярі та зберігався в сейфі готелю Royal Mansour Hotel в Марокко. Гурт вирішив, що альбом буде проданий аукціонним будинком Paddle8. За умовами аукціону, покупець не зможе отримувати комерційну вигоду від придбаного альбому до 2103 року, але має право безплатно поширювати його треки або влаштовувати його прослуховування.

Альбом був проданий 24 листопада 2015 роки за 2 мільйони доларів директору скандально відомої фармкомпанії "Turing Pharmaceuticals". Шкрелі обіцяв опублікувати альбом в інтернеті, якщо на виборах в президенти США переможе Дональд Трамп, але так цього і не зробив.
Один з членів Wu-Tang Clan – RZA хотів викупити у Шкрелі платівку у 2018 році, але не зміг цього зробити через умови аукціону.
Мартін Шкрелі заробив статок за допомогою спекуляцій на фармацевтичному ринку. Американець албанського походження створив кілька інвестиційних фондів, які шукали можливості для вкладення коштів з максимальною прибутковістю, часто поступаючись етичними аспектами.

Найбільшу популярність Шкрелі принесли спекуляції на препараті дарапрім – це препарат для лікування токсоплазмозу, який є стандартним у терапії ВІЛ-інфекції. Фармацевтична компанія Шкрелі "Turing Pharmaceuticals" купила права на його виробництво, а потім підняла ціну на препарат у 41 раз: з $18 до $750 за одну таблетку. Це викликало гнівну реакцію суспільства і політиків, а Шкрелі стали називати "обличчям жадібності" і "найбільш ненависним" громадянином Америки.