Вартість Twitter впала на понад 70% після покупки Маском і зміни назви на X

. Фото: Getty Images

Вартість соцмережі X, відомої раніше як Twitter, знизилася на 71% після того, як компанію купив американський мільярдер Ілон Маск і змінив її назву.

Про це повідомляє вебсайт Axios з посиланням на оцінки зовнішнього інвестора — фонду Fidelity, який володіє часткою у X Holdings.

Як зазначається, Маск придбав Twitter за 44 мільярди доларів у жовтні 2022 року та перейменував платформу в X у липні 2023 року.

За оцінками Fidelity, вартість X на кінець листопада 2023 року становила близько 12,5 мільярда доларів. Водночас кількість щомісячних користувачів впала на 15% за перший рік правління американського мільярдера.

Відповідні втрати пов'язують із занепокоєнням щодо зростання ненависті на платформі, відсутності модерації та бойкотом від великих рекламодавців.

Що відомо про зміни у X (раніше Twitter)

У жовтні 2022 року Ілон Маск став власником Twitter. Опісля він заявив, що компанія витрачає надто багато грошей і почав звільняти співробітників.

4 листопада стало відомо, що мільярдер скоротив штат до 7 500 осіб. Співробітники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Згодом Маск заявив, що запроваджує нові правила роботи соцмережі та розморожує деякі раніше заблоковані акаунти.

2 липня 2023 року мільярдер поінформував, що у Twitter тимчасово вводяться обмеження для користувачів на перегляд кількості постів за добу.

23 липня Маск оголосив про ребрендинг соцмережі й зміну логотипу. "Ми попрощаємось з брендом Twitter і поступово, з усіма пташками", — написав він та опублікував майбутній дизайн Twitter — літеру Х на чорному тлі.