Маск анонсував новий логотип Twitter без пташки, але з Х

. Twitter. Ілюстративне фото: Getty Images

Американський мільярдер, власник Twitter Ілон Маск оголосив про ребрендинг соціальної мережі і зміну логотипу.

Про це він написав у Twitter.

"Скоро ми попрощаємось з брендом Twitter і поступово, з усіма пташками", — написав Маск.

"Якщо сьогодні ввечері буде опубліковано достатньо якісний логотип X, завтра ми опублікуємо його в усьому світі", — додав він.

Згодом, бізнесмен опублікував можливий майбутній дизайн Twitter — літеру Х на чорному тлі.

Раніше Маск заявив, що доходи від реклами у Twitter зменшилися удвічі.

Що відомо про купівлю Маском соцмережі Twitter

Маск став власником Twitter наприкінці жовтня, після чого заявив, що компанія витрачає надто багато грошей почав звільняти співробітників. Тим, хто залишився, він запропонував працювати понаднормово, і розмістив в офісі в Сан-Франциско спальні місця. 4 листопада стало відомо, що Маск скоротив штат до 7 500 осіб. Співробітники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Згодом Маск заявив, що запроваджує нові правила роботи соцмережі та розморожує деякі раніше заблоковані акаунти. Серед них — акторка і комік Кеті Гріффін, психолог та блогер Джордан Пітерсон, а також сторінка консервативного новинного сайту Babylon Bee. Розглядається й питання розблокування сторінки експрезидента США Дональда Трампа. Маск проводив опитування у себе на сторінці, запитуючи у підписників, чи треба повертати Трампа до соцмережі і майже 52% респондентів висловилися схвально. Однак сам Трамп вирішив не повертися у Twitter.

ЄС може заблокувати Twitter, якщо соцмережа не дотримуватиметься правил ЄС з модерації контенту, включаючи відмову від "довільного" підходу до відновлення заблокованих користувачів, "агресивне" переслідування дезінформації та погодження на "великий незалежний аудит" платформи до наступного року.

12 травня стало відомо, що Маск призначив Лінду Яккаріно на посаду гендиректорки Twitter.

2 липня Маск заявив, що у соцмережі Twitter тимчасово вводяться обмеження для користувачів на перегляд кількості постів за добу.