Ілон Маск починає масові звільнення в Twitter — The Washinghton Post

. Ілон Маск. Фото: АР

Ілон Маск починає масові звільнення в компанії Twitter, різко скоротивши штат до 7 500 осіб. Співробітники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Про це йдеться в матеріалі The Washinghton Post.

Пізно ввечері 3 листопада співробітники компанії отримали електронний лист з повідомленням про план скорочення робочих місць, у якому повідомлялося, що до 9 ранку в п'ятницю 4 листопада працівники отримають електронний лист з темою листа: "Ваша роль в Twitter".

Ті, хто збереже свої робочі місця, отримають повідомлення на електронну пошту компанії. Ті, хто їх втратить, будуть повідомлені через їхню особисту електронну пошту.

"Ми усвідомлюємо, що це вплине на низку осіб, які зробили цінний внесок у розвиток Twitter, але ця дія, на жаль, необхідна для забезпечення успіху компанії, що рухається вперед", — йдеться в декількох версіях електронного листа, отриманих The Washington Post.

Всім, хто не отримав електронного листа до 17:00, було запропоновано зв'язатися з компанією. 4 листопада офіси компанії зачинені.

"Ми визнаємо, що це неймовірно складний досвід, який потрібно пережити, незалежно від того, постраждали ви чи ні. Ми вдячні за ваш внесок в Twitter і за ваше терпіння, коли ми проходимо через цей процес", — йдеться в електронному листі.

Це було перше офіційне спілкування команди Маска зі своїми співробітниками в рамках всієї компанії.

У відповідь на електронний лист десятки співробітників Twitter розмістили єдине блакитне серце, щоб попрощатися зі своїми колегами. Ідентичні серця були розміщені одне за одним у вигляді довгої стрічки на сайті компанії Slack.

Деякі працівники вже почали втрачати доступ до внутрішніх систем, таких як електронна пошта та сервіс обміну повідомленнями Slack, а ті, хто працював у компанії 3 листопада, розповіли, що бачили наслідки цього в режимі реального часу.

"Кількість користувачів в каналах Slack за останню годину зменшилася, люди "мруть, як мухи", — сказав один зі співробітників, який говорив на умовах анонімності.

Навіть працівники, яких Маск за останні шість днів зібрав у невеликі команди для прискорення розробки нових продуктів, були звільнені на підставі того, що їхній доступ до внутрішніх систем був анульований. Інший працівник розповів виданню, що знає чотирьох людей, які були залучені в таку команду та все одно втратили роботу.

Водночас люди, яких не звільнили, рано вранці в п'ятницю почали отримувати електронні листи, які підтверджували, що вони все ще працюють. У листах йшлося про те, що Маск незабаром звернеться до співробітників, щоб розповісти про свої плани щодо компанії.

Що відомо

  • 5 квітня Ілон Маск купив 9,2% акцій Twitter та увійшов до ради директорів компанії.
  • 25 квітня стало відомо, що бізнесмен уклав угоду з купівлі соціальної мережі Twitter за 44 мільярди доларів.
  • 13 травня Маск заявив про припинення угоди з купівлі Twitter. За його словами, припинення операції пов'язане з перевіркою даних числа фейкових акаунтів у соцмережі.
  • 13 липня стало відомо, що Twitter подав до суду на Ілона Маска, щоб спробувати змусити його купити соціальну мережу. У позові Маска звинувачують у "довгому списку" порушень угоди про злиття, які “заплямували Twitter і його бізнес".
  • Вже у серпні з'явилася інформація про те, що Ілон Маск продав акції Tesla на $6,9 млрд та планує завершити купівлю Twitter за $44 млрд на тлі судової тяганини із компанією.
  • 4 жовтня стало відомо Ілон Маск запропонував компанії Twitter Inc завершити угоду про купівлю соціальної мережі, хоча раніше відмовився від ідеї придбати Twitter.
  • Ілон Маск у листі до рекламодавців 27 жовтня написав, що вже придбав соціальну мережу Twitter і розказав про свої плани та причини купівлі. Мільярдер заявив, що хоче допомогти людству, адже традиційні медіа "підігрівають" полярні крайності і розкол суспільства, адже думають, що це приносить гроші, при цьому не даючи можливості для діалогу.

Читайте також

Хоче мати цифрову платформу для обговорень: Ілон Маск таки купив Twitter і пояснив навіщо

Twitter, ймовірно, втратив більше мільйона користувачів з моменту приходу Ілона Маска в компанію

У Twitter створять раду для модерації контенту — Маск