Маск тричі за кілька годин змінював обмеження на перегляд твітів за добу

. Американський мільярдер, засновник SpaceX та генеральний директор Tesla Ілон Маск. Фото: AP

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що у соцмережі Twitter тимчасово вводяться обмеження для користувачів на перегляд кількості постів за добу.

Про це він написав на власній сторінці у  Twitter.

"Щоб усунути екстремальний рівень збору даних і маніпулювання системою, ми застосували тимчасові обмеження.

  • Перевірені облікові записи обмежені читанням 6000 повідомлень на день
  • Неперевірені акаунти до 600 повідомлень/день.
  • Нові неперевірені облікові записи до 300/день", — повідомив Маск.

За дві години він змінив цифри обмежень:

  • перевірені облікові записи зможуть читати 8 000 постів за добу,
  • неперевірені акаунти до 800 постів за добу,
  • нові неперевірені облікові записи до 400 постів за добу.

Ще за кілька годин ліміти збільшилися до 10 тисяч твітів на добу для верифікованих акаунтів, тисячі — для неперевірених облікових записів і 500 постів — для нових неперевірених акаунтів.

"Причина, чому я встановив "Ліміт перегляду", полягає в тому, що ми всі залежні від Твіттера і нам потрібно виходити на вулицю. Я роблю тут добру справу для світу", —пояснив Маск свої дії.

Що відомо про купівлю Маском соцмережі Twitter

Маск став власником Twitter наприкінці жовтня, після чого заявив, що компанія витрачає надто багато грошей почав звільняти співробітників. Тим, хто залишився, він запропонував працювати понаднормово, і розмістив в офісі в Сан-Франциско спальні місця. 4 листопада стало відомо, що Маск скоротив штат до 7 500 осіб. Співробітники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Згодом Маск заявив, що запроваджує нові правила роботи соцмережі та розморожує деякі раніше заблоковані акаунти. Серед них — акторка і комік Кеті Гріффін, психолог та блогер Джордан Пітерсон, а також сторінка консервативного новинного сайту Babylon Bee. Розглядається й питання розблокування сторінки експрезидента США Дональда Трампа. Маск проводив опитування у себе на сторінці, запитуючи у підписників, чи треба повертати Трампа до соцмережі й майже 52% респондентів висловилися схвально. Однак сам Трамп вирішив не повертися у Twitter.

Євросоюз може заблокувати Twitter, якщо соцмережа не дотримуватиметься правил ЄС з модерації контенту, включаючи відмову від "довільного" підходу до відновлення заблокованих користувачів, "агресивне" переслідування дезінформації та погодження на "великий незалежний аудит" платформи до наступного року.