Хоче мати цифрову платформу для обговорень: Ілон Маск таки купив Twitter і пояснив навіщо

. Американський мільярдер, засновник "SpaceX" Ілон Маск, фото: AP

Американський мільярдер, засновник "SpaceX" Ілон Маск у листі до рекламодавців 27 жовтня написав, що вже придбав соціальну мережу Twitter і розказав про свої плани та причини купівлі.

"Причина, з якої я купую Twitter, полягає в тому, що для майбутньої цивілізації важливо мати спільну цифрову платформу, на якій можна обговорювати широкий спектр думок у здоровій манері, не вдаючись до жорстокості", — написав Маск.

Мільярдер заявив, що хоче допомогти людству, адже традиційні медіа "підігрівають" полярні крайності і розкол суспільства, адже думають, що це приносить гроші, при цьому не даючи можливості для діалогу.

Водночас Маск попередив, що і у Twitter не можна буде "будь-що без подальших наслідків", однак пообіцяв, що платформа буде "гостинною для всіх".

Що відомо

  • Американський мільярдер, засновник "SpaceX" Ілон Маск запропонував компанії Twitter Inc завершити угоду про купівлю соціальної мережі, хоча раніше відмовився від ідеї придбати Twitter.
  • 5 квітня Ілон Маск купив 9,2% акцій Twitter та увійшов до ради директорів компанії.
  • 25 квітня стало відомо, що бізнесмен уклав угоду з купівлі соціальної мережі Twitter за 44 мільярди доларів.
  • 13 травня Маск заявив про припинення угоди з купівлі Twitter. За його словами, припинення операції пов'язане з перевіркою даних числа фейкових акаунтів у соцмережі.
  • Пізніше зявилася інформація, що Маск планує продати акції SpaceX, щоб все ж купити Twitter.
  • 13 липня стало відомо, що Twitter подав до суду на Ілона Маска, щоб спробувати змусити його купити соціальну мережу. У позові Маска звинувачують у “довгому списку” порушень угоди про злиття, які “заплямували Twitter і його бізнес”.
  • Вже у серпні з'явилася інформація про те, що Ілон Маск продав акції Tesla на $6,9 млрд та планує завершити купівлю Twitter за $44 млрд на тлі судової тяганини із компанією.
  • 4 жовтня стало відомо Ілон Маск запропонував компанії Twitter Inc завершити угоду про купівлю соціальної мережі, хоча раніше відмовився від ідеї придбати Twitter.

Читайте також

Ілон Маск запевнив, що система Starlink працюватиме в Україні попри минулі фінансові конфлікти

У Twitter виступили проти плану Ілона Маска звільнити 75% працівників