Стівен Содерберг працює над "філософським" сиквелом фільму "Зараза" про пандемію

Стівен Содерберг працює над "філософським" сиквелом фільму "Зараза" про пандемію

Стівен Содерберг працює над "філософським" сиквелом фільму "Зараза" про пандемію

У 2020 році українці (та й більша частина світу) шукали в інтернеті фільм 2011 року "Зараза" режисера Стівена Содерберга, що розповідає про кризу, яка охоплює світ через пандемію нового вірусу. В межах подкасту Happy Sad Confused Содерберг розповів, що зараз працює над сиквелом фільму зі Скоттом Бернсом, сценаристом оригінальної картини.

За словами режисера, новий фільм не буде прямим продовженням оригіналу: "Ми працюємо над філософським сиквелом, але в іншому контексті. Ці фільми будуть по-своєму різні".

Поки зі слів режисера все звучить так, що проєкт перебуває лише на ранній стадії препродакшену. Тому найближчим часом не варто чекати новин про нього.

Що відомо

  • Фільм "Зараза" розповідає про те, як по світу поширюється смертельний вірус невідомого походження, проти якого немає вакцини. Фільм зачіпає в тому числі тему дезінформації населення.
  • У першому фільмі зіграли Метт Деймон, Джуд Лоу, Кейт Вінслет, Гвінет Пелтроу, Лоренс Фішберн і Маріон Котіяр. З огляду на, що продовження навряд чи буде прямим, в сиквелі вони можуть не повернутися.
  • Відомо, що на створення історії Содерберга надихнули спалах атипової пневмонії у 2002-2004 роках і пандемія свинячого грипу 2009 року. При написанні сценарію Бернс консультувався з представниками Всесвітньої організації охорони здоров'я, а також зі світовими медичними експертами.

Читайте також

Які фільми та книжки найчастіше гуглили українці у 2020 році

Без паніки. П'ять художніх серіалів про епідемію вірусу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше