Татаров має довести, що він ні в чому не винен – Зеленський

Татаров має довести, що він ні в чому не винен – Зеленський

Татаров має довести, що він ні в чому не винен – Зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що в Офісі президента не працюють корупціонери, а заступник голови ОП Олег Татаров, якого підозрюють у причетності до надання хабаря, має довести, що ні в чому не винен. Він також додав, що повноваження Татарова передали заступнику голови ОП Андрію Смирнову.

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю журналу "Фокус".

За його словами, коли стало відомо про те, що Татарова вважають причетним до хабарництва, він викликав до себе голову ОП Андрія Єрмака.

"Я викликав Єрмака і сказав: "Якщо історія хоча б жодним словом повʼязана з його роботою тут, попроси людину піти". Потім ми дізнаємося, що йдеться про 2017-й. Виявляється, всіх людей у цій справі відпустили", – сказав Зеленський.

На його думку, Татаров має довести свою непричетність.

"З цього тижня Татарова ми усунули від справ НАБУ, прокуратури. Всі ці повноваження передали Андрію Смирнову (заступник голови ОП – ред.). Це конфлікт інтересів. Тому ми сказали, щоб Татаров йшов і доводив, що він ні в чому не винен", – розповів Зеленський.

Президент підкреслив, що кримінальна справа у якій фігурує Татаров, стосується 2017 року.

"Я не був тоді президентом, він не працював в Офісі. Тому фрази "за часів Зеленського знову корупція" – нечесні. Хочу підкреслити: якщо ті, хто працює зі мною, будуть запідозрені в корупції, ці люди будуть звільнені. І я таких прикладів у себе в Офісі за півтора року поки не бачив. В армії нічого не крали, бронежилети з дірками не продавали, хабарі не отримували", - зазначив Зеленський.

Що відомо

  • Національне антикорупційне бюро розслідує можливу причетність Татарова до фальсифікації експертизи у справі заволодіння майном Національної гвардії.
  • Татаров заявив, планує подати позов проти директора НАБУ Артема Ситника про захист честі, гідності та ділової репутації.
  • 18 грудня САП та НАБУ повідомили про підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову. В Офісі президента повідомили, що їм не відомо про вручення підозри, а жодних слідчих дій в ОП не відбувалось.
  • Раніше у НАБУ повідомили Суспільному, що не повідомляли Татарову про підозру через зміну процесуальних прокурорів.
  • 24 грудня Вищий антикорупційний суд відклав засідання щодо обрання запобіжного заходу заступнику голови Олегу Татарову. Засідання могло не відбутися через раптову передачу справи щодо заволодіння майном Нацгвардії, в якому фігурує Татаров, Офісом генерального прокурора до Служби безпеки.

Вибір редакції

На початок