Перейти до основного змісту
Країни Латинської Америки почали масову вакцинацію від коронавірусу

Країни Латинської Америки почали масову вакцинацію від коронавірусу

Країни Латинської Америки почали масову вакцинацію від коронавірусу
. Associated Press

Країни Латинської Америки почали масову вакцинацію населення від коронавірусу. Першою, хто отримав щеплення від COVID-19, стала 59 річна мексиканська лікарка Марія Ірен Рамірес, повідомляє BBC.

"Ми боїмося, але маємо рухатися далі. І я хочу залишатися на "лінії вогню"", - сказала вона згодом, пише видання.

Перші три тисячі доз вакцини Pfizer-BioNTech з 34 мільйонів придбаних надійшли в Мексику 23 грудня з Бельгії.

Уряд Мексики заявляє, що хоче вакцинувати всіх медичних працівників, які борються з пандемією до кінця першого кварталу 2021 року. Країна має одне з найвищих показників смертності від пандемії у світі, поступаючись лише США, Бразилії та Індії.

Читайте також: Moderna vs Pfizer. Як відрізняються дві перші у світі вакцини проти коронавірусу

У Чилі та Коста-Рика також почали отримувати вакцину Pfizer-BioNTech.

Аргентина також планує розпочати щеплення в найближчі кілька днів, але обрала російську вакцину Sputnik V для своєї початкової фази з доставкою 300 тис. доз.

Бразилія не планує розпочинати вакцинацію до середини лютого, попри нещодавнє зростання кількості випадків. Президент Бразилії Жаїр Болсонару каже, що не планує робити щеплення. Він вважає, що виробив імунітет проти коронавірусу, оскільки на початку цього року перехворів ним.

На сьогодні в Мексиці зафіксовано понад 1,3 мільйона підтверджених випадків коронавірусу та щонайменше 120 тис. смертей.

У Чилі було майже 600 тис. підтверджених випадків та понад 16,3 тис. смертей, у Коста-Риці – майже 163 тис. випадків і понад 2000 смертей та в Аргентині майже 1,6 мільйона випадків та понад 42,3 тис. смертей.

Що відомо

  • Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалило використання вакцини від COVID-19 компаній Pfizer та BioNTech.
  • Ватикан дозволяє вірянам щеплюватися вакциною від COVID-19 навіть, якщо в її розробці використовувались клітині абортованих плодів
  • Низка європейських країн, наприклад, Нідерланди, Франція та Німеччина, посилили карантинні обмеження напередодні Різдва через сплеск захворюваності на COVID-19.
  • Ізраїль з 27 грудня вводить двотижневий локдаун, з можливістю його продовження ще на два тижні, через поширення коронавірусу.
  • Британський телеканал Channel 4 покаже на Різдво альтернативне звернення королеви Єлизавети ІІ з використанням технології deepfake.

Топ дня

Вибір редакції

На початок