Нова реальність. Фотобанк Depositphotos назвав 9 головних візуальних трендів 2021 року

Нова реальність. Фотобанк Depositphotos назвав 9 головних візуальних трендів 2021 року

Нова реальність. Фотобанк Depositphotos назвав 9 головних візуальних трендів 2021 року

18 грудня фотобанк Depositphotos випустив щорічний прогноз візуальних тенденцій, у якому визначив теми, які будуть формувати естетику у 2021 році. Компанія опитала 12 креативних агентств і експертів з усього світу. Про це повідомляє Bird in Flight.

Кожен з дев'яти трендів охоплює конкретну сферу: від дизайну і фотографії до маркетингу.

Символи оптимізму: в новому році позитивні візуальні образи стануть основною формою спілкування з аудиторією. Тому кращим рішенням для творців контенту стане використання яскравих колірних палітр і округлих шрифтів.

Турбота про фізичне і цифрове здоров'я: серед ключових бажань аудиторії у 2021 році можна буде виділити прагнення бути здоровим і добре себе почувати. Тому бренди й творці контенту будуть використовувати зображення, які ілюструють заняття спортом, турботу про себе, відпочинок, мотивують та надихають.

Ближче до природи: коли нам потрібно відволіктися та перемкнути увагу на те, що дійсно важливе, ми звертаємося до природи. У дизайні ця тенденція буде виражена у використанні натуральних тонів і ботанічних візерунків, які допоможуть знизити рівень стресу і підвищити продуктивність.

Віртуальна емпатія: використання XR-технологій ("extended reality", або "розширена реальність") може стати найшвидшим способом донести до споживача важливу інформацію. Але історії, які бренди розповідають за допомогою VR ("virtual reality" або "віртуальна реальність"), AR ("augmented reality" або "доповнена реальність") і MR ("mixed reality" або "гібридна реальність"), повинні бути щирими та автентичними, а не тільки візуально привабливими.

Естетика кінематографа: стають популярними знімки і відео з композиціями, в яких навколо об'єктів залишається багато простору, використовують приглушену колірну палітру і мінімальну постобробку.

Автентичність 2.0: на зміну фотографіям і відео, що ілюструють хасл-культуру (трудоголізм як стиль життя), прийдуть зображення, які показують віддалену роботу, домашній відпочинок і повільне життя.

Снек-контент: зростання аудиторії користувачів TikTok і аналогічних сервісів, які з'являться в майбутньому, проклало шлях для формату "снек-відео", які тривають лише декілька секунд, але привертають увагу глядачів автентичними, захопливими розповідями.

Аудіовізуальне занурення: аудіо стає важливим елементом для компаній, які хочуть подарувати клієнтам унікальний онлайн-досвід. У 2021 році актуально використовувати короткі музичні фрагменти в відео, звукові ефекти в додатках і треки на сайтах.

Ігрові елементи: брендам і кріейторам варто освоїти використання ігрових елементів на сайтах і в додатках. Зокрема, тематичні челенджі, стилізовані значки і рейтинги або складнішу взаємодію на основі моушн-дизайну.

Більше інформації та ще більше інсайдів від Droga5 London, Design Bridge, Active Theory, Your Majesty, Dentsu ACHTUNG!, Publicis, Leo Burnett Ukraine, Saatchi & Saatchi Ukraine [isdgroup], Locomotive, а також експертів з Google можна отримати за посиланням.

Читайте також

Інститут кольору Pantone вибрав два головних відтінки 2021 року

Як брендинг та айдентика впливають на розвиток міста – пояснює експерт

Wikipedia проведе редизайн уперше за 10 років. Що зміниться

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше