Інститут кольору Pantone вибрав два головних відтінки 2021 року

Інститут кольору Pantone вибрав два головних відтінки 2021 року

Інститут кольору Pantone вибрав два головних відтінки 2021 року

Фахівці американського дослідницького інституту кольору Pantone вибрали два головних відтінки 2021 року. Ними стануть глибокий сірий і яскравий жовтий – про це повідомляється на сайті організації.

"Практичний і твердий, як камінь, але водночас зігріваючий і оптимістичний союз Pantone 17-5104 Ultimate Gray і Pantone 13-0647 Illuminating втілює силу і позитив", – йдеться в повідомленні інституту.

В інституті не хотіли вибирати занадто похмурі тони для 2021 року. Саме тому сірий відтінок підібрали відносно світлим, а жовтий – дуже яскравим, щоб люди могли привернути увагу і виразити себе.

"Це поєднання кольорів дає нам стійкість і надію. Нам необхідно відчувати себе натхненними та піднесеними", – прокоментувала вибір кольорів директор Pantone Леатріс Ейсман. Раніше інститут вибирав відразу два головних кольори року тільки у 2016 році.

Що відомо

Інститут кольору Pantone (Pantone Color Institute) – дослідницький центр компанії Pantone, що займається експериментальною роботою з кольором і його впливом на різні галузі (моду, поліграфію, дизайн інтер'єру, рекламу, кіно та ін.). Визнаний у всьому світі як провідне джерело інформації про колір.

Упродовж останніх 20 років в грудні інститут присуджує різним відтінкам почесне звання "Колір року", який згодом повинен впливати на модні тенденції в одязі, інтер'єрі, промисловому і графічному дизайні, а також в оформленні упаковок різної продукції.

Pantone обрав колір 2020 року – відтінок 19-4052 Classic Blue або “класичний синій”.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше