Хто з депутатів увійшов до складу постійних комісій Миколаївської облради

Хто з депутатів увійшов до складу постійних комісій Миколаївської облради

Хто з депутатів увійшов до складу постійних комісій Миколаївської облради

17 грудня о 10:40 розпочалася друга сесія Миколаївської обласної ради. Депутати встигли прийняти десять рішень, зокрема, про про утворення постійних комісій Миколаївської обласної ради VIII скликання та обрання їх складу.

Депутатка від партії "ОП-ЗЖ" Тетяна Демченко виступила проти вступу в комісію щодо питань освіти. З її слів вона подавала заяву про вступ до бюджетної комісії.

Депутат від "ОП-ЗЖ" Олег Солтис попросив виключити його з комісії ЖКГ.

Депутатка від "ЄС" Алла Воробйова попросила виключити її з косімії з питань АПК, так як вона подавала заяву в бюджетну комісію.

Депутатка від фракції "Наш край" Надія Іванова сказала, що їхні інтереси не врахували при розподілі людей по комісіях.

Представниця політичної партії "ЄС" Вікторія Москаленко теж була не згодна з розподілом депутатів по комісіях. Голосувати за це питання депутатка відмовилася.

Читайте також: "Депутати Миколаївської облради зібралися на другу сесію"

Представник політичної партії "ОП-ЗЖ" Олександр Ясинський теж проти обраного складу комісій.

Хто з депутатів увійшов до складу постійних комісій Миколаївської облради

Таким чином, згідно з текстом документу, в Миколаївській обласній раді створили вісім комісій:

З питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій:

Голова: Віталій Гомерскій ("Слуга народу")

Заступниця: Людмила Кошова ("ОП-ЗЖ")

Секретар: Олександр Потьомкін ("ОП-ЗЖ")

Члени комісії: Андрій Волков ("Пропозиція"), Ольга Григор'єва ("За майбутнє"), Владислав Невеселий ("Слуга народу"), Олег Козлов ("ОП-ЗЖ"), Людмила Самчинська ("Європейська солідарність"), Григорій Ташлик ("Наш край"), Віталій Шевченко ("Слуга народу"), Тахір Садрідінов ("Наш край").

З питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО / ООС та їхніх сімей, гендерної рівності:

Голова: Ірина Шабільянова ("Слуга народу")

Заступник: Олександр Пліткін ("За майбутнє")

Секретар: Андрій Закусілов ("Наш край")

Члени комісії: Світлана Федорова ("Наш край"), Олена Масалітіна ("Європейська солідарність").

З питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури:

Голова: Олександр Мосін ("Пропозиція")

Заступник: Олег Солтис ("ОП-ЗЖ")

Секретар: Руслан Пересунько ("Європейська солідарність")

Члени комісії: Іван Білоус ("Пропозиція"), Валентина Корольова ("ОП-ЗЖ"), Сергій Майборода ("ОП-ЗЖ"), Володимир Погадаєв ("Слуга народу").

З питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв'язку та цифровізації:

Голова: Іван Кухта ("Слуга народу")

Заступник: Євгеній Ігнатенко ("Слуга народу")

Секретар: Юрій Крет ("ОП-ЗЖ")

Члени комісії: Олександр Кукуруза ("Наш край"), Ігор Кіч ("Пропозиція"), Віра Миронова ("Пропозиція"), Вадим Олабін ("ОП-ЗЖ"), Віталій Порхун ("Слуга народу"), Михайло Талпа ("Європейська солідарність"), Андрій Фат'янов ("ОП-ЗЖ"), Сергій Шульгач ("Пропозиція").

З питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки:

Голова: Надія Іванова ("Наш край")

Заступник: Ігор Мухарський ("Слуга народу")

Секретар: Тетяна Потапенко ("ОП-ЗЖ")

Члени комісії: Валерій Бєдний ("Слуга народу"), Алла Воробйова ("Європейська солідарність"), Олена Донченко ("Наш край"), Юрій Кормишкін ("Наш край"), Олег Маляренко ("Наш край"), Руслан Нерода ("За майбутнє"), Олександр Сіроштян ("ОП-ЗЖ"), Олександр Ясинський ("ОП-ЗЖ").

З питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім'ї і спорту, культури і духовності:

Голова: Євген Горбуров ("ОП-ЗЖ")

Заступниця: Оксана Калюжна ("За майбутнє")

Секретар: Антон Табунщик ("Слуга народу")

Члени комісії: Володимир Вовк ("Європейська солідарність"), Тетяна Демченко("ОП-ЗЖ").

З питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації:

Голова: Алла Ряжських ("Європейська солідарність")

Заступник: Владислав Мартиченко ("Слуга народу")

Секретар: Андрій Головчанский ("ОП-ЗЖ")

Члени комісії: Юрій Єлінєвський ("Наш край"), Альона Кара ("За майбутнє"), Олександр Молдованов ("Пропозиція"), Ігор Савченко ("Слуга народу").

З питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики:

Голова: Денис Андрєєв ("ОП-ЗЖ")

Заступник: Володимир Висоцький ("Слуга народу")

Секретар: Ірина Підпала ("ОП-ЗЖ")

Члени комісії: Валентин Бойко ("Пропозиція"), Вікторія Москаленко ("Європейська солідарність").

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди