Перше місце у медальному заліку. Як Україна виступила на Євро зі спортивної гімнастики

. European Gymnastics

Українські спортсмени завоювали два "золота".

Збірна України здобула чотири медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики-2020, який проходив у турецькому Мерсіні.

В активі дорослої збірної - два "золота", одне "срібло" та "бронза".

Збірна України зі спортивної гімнастики продемонструвала найкращий результат у двох диспиплінах: командній та опорних стрибках.

Ігор Радівілов показав найкращий результат у опорних стрибках (14.733), на 0.033 балів випередив срібного призера білоруса Єгора Шарамкова (14.700). "Бронзу" взяв ізраїльтянин Артем Долгопят (14.483).

Також Радівілов здобув "бронзу" у вправах на кільцях (14.766 балів).

Відео виступу Радівілова

Ігор Радівілов став чемпіоном Європи вдруге в кар'єрі в особистих вправах. Уперше це йому вдалося в 2013-му році у вправах на кільцях.

"Срібло" у вправах на паралельних брусах здобув українець Петро Пахнюк (14.766). За кількістю балів його зміг випередити лише Ферхат Арікан (15.100).

Відео виступу Пахнюка

Раніше збірна України посіла перше місце в командному багатоборстві. Україну представляли: Петро Пахнюк, Ігор Радівілов, Владислав Грико, Євген Юденков, Роман Ващенко.

Загальний медальний залік

1. Україна - 2 "золото" + 1 "срібло" + 1 "бронза" (4 медалі)
  9. Угорщина - 0+0+2 (2)

• Юніорська збірна України завоювала 11 медалей на чемпіонаті Європи-2020 зі спортивної гімнастики. В активі збірної України - 5 золотих, 5 срібних та 1 бронзова нагорода.
  • Найкращий виступ серед українців був у Іллі Ковтуна, який забрав чотири "золота" в індивідуальних дисциплінах та одну золоту медаль в командному змаганні. В його активі також одне "срібло".