Вакцинація від COVID-19: в USAID запевняють, що Україна в пріоритеті

Вакцинація від COVID-19: в USAID запевняють, що Україна в пріоритеті

Вакцинація від COVID-19: в USAID запевняють, що Україна в пріоритеті
АР

Представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запевняють, що у питанні вакцинації від коронавірусу Україна - серед пріоритетних напрямків.

Про це заявили помічник адміністратора USAID з питань Європи та Євразії Брок Бірман та старша заступниця помічника адміністратора Марго Елліс під час відеоконференції з послом України в США Володимиром Єльченком.

"Сторони обговорили питання щодо надання Україні технічної допомоги для проведення вакцинації населення проти COVID-19 та створення в Україні відповідної для цього інфраструктури. Представники Агентства запевнили, що Україна знаходиться серед пріоритетів USAID", - йдеться у повідомленні пресслужби українського посольства.

Окрім того, сторони домовилися про координацію зусиль спрямовану на надання гуманітарної та екстреної медичної допомоги Україні у зв‘язку з COVID-19.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров’я Канади затвердило вакцину проти COVID-19 від Pfizer.
  • 8 грудня американський регулятор повідомив, що вакцина проти COVID-19 від Pfizer та BioNTech є ефективною та безпечною.
  • Велика Британія розпочала вакцинацію від COVID-19, першою її отримала 90-річна жінка. Окрім того, влада Португалії безкоштовно вакцинуватиме своїх громадян від COVID-19.
  • ВООЗ виступає проти примусової вакцинації від COVID-19.
  • В американській біотехнологічній компанії Moderna заявили, що їхня вакцина повністю захищає від тяжкої форми COVID-19.
  • У Moderna заявили, що їхня вакцина від COVID-19 забезпечує імунітет щонайменше на 3 місяці.

Вибір редакції

На початок