Шість м’ячів без відповіді. Відбувся матч МФК "Миколаїв" – "Кристал"

Шість м’ячів без відповіді. Відбувся матч МФК "Миколаїв" – "Кристал" Суспільне Миколаїв

У 16-му турі Першої ліги з футболу "Миколаїв" переміг "Кристал" з Херсона в останній грі календарного року.

Шість м’ячів без відповіді. Відбувся матч МФК "Миколаїв" – "Кристал"МФК “Миколаїв”

"Миколаїв", який грав у синій формі, відкрив рахунок на 13-й хвилині: після подачі з кутового, з близької відстані пробив захисник "корабелів" Богдан Порох – 1 : 0. На 35-й хвилині після подачі з кутового гостей, півзахисник "Кристала" Владислав Барський пробив вище воріт господарів.

Наприкінці першого тайму футболісти "Миколаєва" подвоїли перевагу в зустрічі. Після прострільної передачі від футболіста "корабелів" Богдана Куксенка, нападник Володимир Одарюк пробив повз голкіпера гостей – 2 : 0.

На 68-й хвилині матчу півзахисник "Кристала" Сергій Цой порушив правила у власному штрафному майданчику на капітані господарів Богданові Кушніренку. Він же і реалізував 11-метровий удар – 3 : 0.

Наприкінці матчу підопічні Іллі Близнюка забили тричі. Спочатку Владислав Войцеховський, який розпочав гру на лаві запасних, перекинув з меж штрафного майданчика голкіпера гостей Ярослава Герасименка – 4 : 0.

На 88-й хвилині зустрічі після передачі від півзахисника "корабелів" Сергія Кравченка, ударом з близької відстані знову відзначився Владислав Войцеховський – 5 : 0.

Через дві хвилини після передачі від нападника господарів Володимира Одарюка колега за амплуа Владислав Войцеховський зробив хет-трик. У підсумку арбітр зустрічі зафіксував перемогу господарів – 6 : 0.

Для "корабелів" це перемога з найбільшим рахунком у поточному сезоні. Далі команди йдуть на зимову перерву.

Наступну гру "Миколаїв" зіграє 19 березня 2021 року на виїзді проти харківського "Металіста–1925".