МФК "Миколаїв" на виїзді переграв житомирське "Полісся"

МФК "Миколаїв" на виїзді переграв житомирське "Полісся" Житомир.info

Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" зіграв шостий матч поспіль на виїзді. У 13-му турі Першої ліги з футболу "корабели" перемогли житомирське "Полісся".

"Миколаїв", який грав у синій формі, відкрив рахунок у зустрічі. На 16-й хвилині після подачі з кутового від футболіста "корабелів" Владислава Охрончука, з близької відстані зльоту пробив Володимир Одарюк – 0:1.

На 39-й хвилині зустрічі півзахисник "Полісся" з кутового намагався закрутити м’яча у дальній верхній кут воріт "Миколаєва", втім голкіпер гостей Богдан Лободров перевів його на кутовий.

Наприкінці першого тайму гості подвоїли свою перевагу. Після передачі захисника "Миколаєва" Богдана Куксенка, в межах штрафного майданчика пробив нападник Володимир Одарюк – 0:2.

На початку другої половини гри господарі скоротили відставання. Голкіпер гостей Богдан Лободров залишив межі воротарського майданчика, чим скористався нападник "Полісся" Ярослав Галенко, який пробив з 18-ти метрів – 1:2.

На 75-й хвилині зустрічі півзахисник "корабелів" Вадим Вітенчук з-за меж штрафного майданчика пробив у нижній кут воріт господарів та встановив підсумковий рахунок у матчі – 1:3.

Наступну гру "Миколаїв" зіграє вдома 25 листопада проти "Агробізнесу" з Хмельниччини.