На гребінці, на рушниках і в ліфті. Як ворожили на Старий Новий рік

На гребінці, на рушниках і в ліфті. Як ворожили на Старий Новий рік

На гребінці, на рушниках і в ліфті. Як ворожили на Старий Новий рік
undefined

Старий Новий рік, або день святого Василя, християни відзначають у ніч із 13 на 14 січня. Це свято ще називають "щедрим" Василевим вечором. Від самісінького ранку 14 січня і аж до сходу сонця хлопці ходять посівати, поки родичі накривають щедрі столи. А перед тим, вночі, незаміжні дівчата ворожать на судженого.

У народі вірять, що ніч на Василя – це містичний час, який найкраще підходить для гадання на судженого та інших магічних ритуалів. Існує навіть приказка: "Що загадає дівчина в ніч на Василя – все збудеться".

Суспільне переповідає ритуали, які стали найбільш популярними.

Читайте також: Чому у ретроградний Меркурій "все погано" і всі його бояться. Пояснює науковець

Як підготуватися до ворожіння

Інструкція максимально проста:

  1. Будьте серйозними: займатися ворожінням потрібно без сумнівів, інакше передбачення не справдяться.
  2. Розпустіть волосся та розв’яжіть "вузли" на одязі (пояси, ремені, кільця, браслети тощо).
  3. Ви маєте чітко знати, яке питання хочете ставити, та постійно тримати його в думках.
  4. Хто ворожить на нареченого – не робіть це вдома, тим паче якщо поруч є хтось із чоловіків.

Побачити майбутнє у снах

На гребінці, на рушниках і в ліфті. Як ворожили на Старий Новий рік
Вважається, що якщо загадати своє заповітне бажання в ніч із 13 на 14 січня, воно обов'язково виповниться.

Ворожіння з гребінцем

Перш ніж лягти спати, заховайте свій гребінець під подушку. Потім голосно та чітко скажіть: "Суджений-ряджений, прийди та розчеши моє волосся!" Тієї ночі до вас уві сні має прийти майбутній наречений.

Ворожіння на ім’я нареченого

Заховайте під подушку кілька папірців із заздалегідь написаними на них чоловічими іменами. Наприклад, іменами чоловіків, які вам подобаються. Вранці наосліп дістаньте один із листочків і дізнаєтеся ім’я вашого судженого.

Є ще один варіант для сміливих. Вийдіть опівночі на вулицю та запитайте ім’я в першого чоловіка, якого зустрінете. Яке ім’я почуєте – так і зватимуть вашого коханого.

Ворожіння з панчохою

Одне з небагатьох ворожінь, до якого треба підготуватись, а саме – заздалегідь придбати панчохи. Перед сном одягніть їх на одну ногу, промовляючи: "Суджений-ряджений, прийди мене роззувати". Як ви вже, мабуть, здогадалися, вашим майбутнім нареченим стане той, хто прийде уві сні знімати панчоху.

На здійснення бажання

Напишіть перед сном 12 бажань (кожне на окремому папірці), та заховайте їх під подушку. Прокинувшись, витягніть три з них. Саме ці бажання здійсняться в наступному році.

Ворожіння для компанії

На гребінці, на рушниках і в ліфті. Як ворожити на Старий Новий рік
Потрібно подумки відгородитись від реальності і точно сформулювати питання, на яке хочете отримати відповідь. undefined

Ворожіння на майбутнє з чашками

Знадобиться стільки чашок, скільки дівчат планують ворожити. Усередину кожної покладіть обручку, шматок хлібу, трохи цукру, монету, цибулю, сіль, а в останню склянку налийте трохи води. Кожна дівчина із заплющеними очима по черзі обирає чашку та дивиться на результат.

Якщо побачили в чашці обручку – знайдете свого нареченого. Монетка свідчить, що незабаром на вас чекає багатство. Щось схоже буде в разі, якщо ви оберете чашку з хлібом (це значить, що дівчина стане заможною). Цукор означає веселощі, цибуля – що будете плакати, сіль – до нещастя, а та, хто обере чашку з водою, житиме далі без особливих змін.

Читайте також: Як астрологія стала частиною нашого життя, або чому гороскопи не передбачають майбутнє

Ворожіння зі свічками

Вам знадобляться миска з водою, половинки шкаралупи волоського горіха (по одній на кожну охочу поворожити) і така сама кількість свічок. Поставте свічки у шкарлупки, запаліть вогонь та пустіть їх плавати у миску.

У кого найшвидше згорить свічка, та першою знайде щастя. У кого найповільніше – відповідно, пізніше за інших. Погано, якщо свічка взагалі потонула: тоді дівчина, як мінімум наступного року, не знайде коханого.

У пошуках нареченого

Вийдіть із дівчатами на вулицю. По черзі зав’яжіть очі хустинками. Дівчина, яка збирається ворожити першою, має обернутися навколо кілька разів. Потім хтось із подружок має легко підштовхнути вас ззаду. Якщо підете в бік воріт, то скоро неодмінно одружитеся, але якщо вас потягне у протилежну сторону, то ще мінімум рік чекатимете на судженого.

Підслухати майбутнє

Для цього ворожіння вам потрібно ходити під вікнами сусідів і прислуховуватись – можливо, почуєте щось про нареченого. Якщо чуєте, що хтось свариться, то ваш суджений теж буде сварливим. Чуєте сміх – майбутній обранець теж постійно вас смішитиме. Ну а якщо побачили, як хтось випиває, то зустрінете п’яницю.

Дізнатися про характер судженого

Для цього ворожіння знадобиться колода гральних карт. Витягніть із неї королів та покладіть їх під подушку. Вранці, як завжди наосліп, дістаньте одну з карт. Якщо це піковий король – наречений буде старий і ревнивий. Якщо на карті трефа – знайдете собі військового. Чирва передбачає появу молодого й багатого, а бубновий король – це бажаний наречений, в якого ви закохаєтеся з першого погляду.

Ворожіння наодинці

На гребінці, на рушниках і в ліфті. Як ворожити на Старий Новий рік
До ворожіння радять налаштуватися на серйозний лад. Дівчатам потрібно розпустити волосся, розв'язати всі вузли на одязі, зняти ремінь та інші декоративні елементи, браслети та каблучки. undefined

Ворожіння по нитці

Знадобляться чорна, біла та червона нитка. Попросіть когось обережно приколоти їх до вашого одягу зі спини, але не казати, в якій послідовності вони закріплені. Наосліп зніміть одну з них. Червона нитка – до швидкого заміжжя та народження дитини, біла – то є знак самотності, а чорна – до нещасливого шлюбу.

З домашніми тваринами

Доволі екзотичний і незвичайний спосіб ворожіння. Для цього треба запустити собаку або кота до кімнати, в якій наодинці сидить дівчина. Якщо улюбленець відразу побіжить до неї – сімейне життя буде щасливим, як почне винюхувати щось на підлозі – наречений виявиться злим. Але якщо собака почне лащитися, то й наречений буде ласкавим.

Є ще один спосіб дізнатися про майбутнє, слідкуючи за поведінкою тварин: вийдіть на вулицю, коли вже стемніє, і тварина, яку ви зустрінете першою, розповість про характер судженого. Якщо зустрінете кішку, чоловік буде хитрим, але ніжним. Як зустрінете собаку – вірним, а якщо пташку, то незабаром ви зустрінете та закохаєтесь у творчу натуру.

Ворожіння на рушниках

Бажаєте дізнатися, чи знайдете судженого цього року? Візьміть рушник і повісьте його на всю ніч за вікном. Якщо на ранок він стане вологим, то чекайте на одруження.

Ворожіння в ліфті

Життя в мегаполісі створює нові, сучасніші типи ворожіння. Дізнатися своє майбутнє сьогодні можна, навіть катаючись у ліфті. Загадайте бажання і тримайте його в думках.

Вийдіть у під’їзд та зачекайте, поки хто-небудь викличе ліфт. Якщо він поїхав на верхні поверхи, то бажання здійсниться, а якщо вниз – ні. На жаль, народні прикмети не кажуть, що робити, якщо живеш на першому чи другому поверсі. Від себе можемо порадити хіба що піднятися на який-небудь поверх посередині та загадувати бажання вже там.

Читайте також

На початок