Бринзак - про вибір складу на грудневі етапи Кубка світу й участь команди "А" на чемпіонаті України

Бринзак - про вибір складу на грудневі етапи Кубка світу й участь команди "А" на чемпіонаті України

Бринзак - про вибір складу на грудневі етапи Кубка світу й участь команди "А" на чемпіонаті України Facebook Володимир Бринзак

Президент Федерації біатлону України про підготовку збірної до нового сезону.

Володимир Бринзак розповів про підготовку збірної України з біатлону до нового сезону та принцип формування склад збірної на етапи Кубка світу, які мають відбутися в грудні 2020-го року, про це він розповів у коментарі XSport.ua.

За словами очільника ФБУ, повноцінного відбору до збірної не буде: головний тренер під час зборів визначить склад команди на грудневі старти.

"Як такого відбору у нас не буде. У нас є головний тренер, він і визначить команду на перші етапи Кубка світу. Можу сказати, що і у чоловіків, і у жінок в заявці буде по 7 чоловік, тому що в грудні буде по два спарених етапу, багато гонок. У будь-який момент може знадобитися заміна", - сказав Бризнак.

Також президент Федерації біатлону України розповів про будівництво нової арени в Буковелі. Володимир Бринзак зазначив, що траса прийматиме Відкритий чемпіонат України, який має відбутися 22-25 грудня 2020-го року.

"У Буковелі фіни вже встановлюють установки для стрільби, тому чемпіонат України в грудні має відбутися з імовірністю 99 відсотків. Єдине, основна команда навряд чи буде брати в ньому участь, так як у них на новий рік запланований збір в австрійському Обертілліаху", - додав Володимир Бринзак.

Читайте також: Встановлюють стрільбище. Яка стадія готовності біатлонного стадіону в Буковелі

Наразі у списку "А" жіночої збірної України з біатлону п'ять спортсменок. Серед них: Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Катерина Бех та Дар'я Блашко. Також до цієї збірної може доєднатися Юлія Джима, яка зараз готується зі збірною Словенії під керівництвом Уроша Велепца.

У списку "А" чоловічої збірної з біатлону сім спортсменів. Це: Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Артем Прима, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал, Антон Дудченко і Тарас Лесюк.

Зараз команда "Б" проводить перший закордонний збір у Фінляндії. До того біатлоністи готувалися в Україні, куди і повернуться після тритижневого перебування у Вуокатті.

Читайте також: Чотири випадки коронавірусу серед спортсменів у Вуокатті. Серед хворих українські біатлоністи

Там же проводить черговий етап підготовки збірна "А". Туди українські біатлоністи переїхали з австрійського Рамзау.

Склад команди "Б" збірної України з біатлону

  • Жінки: Анастасія Меркушина, Олександра Меркушина, Надія Бєлкіна, Анна Кривонос, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко, Ірина Петренко, Олена Городна та Юлія Городна
  • Чоловіки: Андрій Доценко, Віталій Труш, Артем Тищенко, Руслан Бригадир, Роман Боровик, Сергій Телень та Денис Насико

Що варто знати про підготовку України

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс