Етапи Кубка світу з біатлону в Обергофі та Антхольці пройдуть за порожніх трибун

Етапи Кубка світу з біатлону в Обергофі та Антхольці пройдуть за порожніх трибун

Етапи Кубка світу з біатлону в Обергофі та Антхольці пройдуть за порожніх трибун AP

Лише старти у фінському Контіолахті, поки що, заплановані з глядачами.

Організатори обох січневих стартів Кубка світу з біатлону - в німецькому Обергофі та італійському Антхольц-Антерсельві - повідомили, що змагання пройдуть без присутності глядачів на трибунах.

Читайте також: Юлія Журавок завагітніла та пропустить біатлонний сезон 2020/21

"Після консультації з відповідальними органами влади та губернатором, ми з важкістю на серці вирішили провести змагання у 2021 році без глядачів - зважаючи на епідеміологічну ситуацію в Європі", - йдеться в заяві організаторів з Італії.

Ті самі аргументи наводить німецька сторона.

"Це рішення розуму, а не серця. На цей крок нас змушує піти розвиток інфекційних процесів. Проведення змагань без глядачів - єдиний можливий варіант", - заявив керуючий директор траси в Обергофі Томас Греллман.

Якщо інформації про продаж квитків на змагання в Антхольц-Антерсельві не було, то організатори стартів у Обергофі реалізовували квитки ще з серпня. Загалом було продано близько 20 тисяч квитків - усі кошти будуть повернуті людям.

Таким чином, три з чотирьох локацій, які прийматимуть Кубок світу з біатлону в грудні-січні, проведуть змагання без глядачів. Крім Обергофа та Антхольца, порожні трибуни будуть в австрійському Гохфільцені - це рішення було відоме раніше.

Єдині змагання з глядачами пройдуть у фінському Контіолахті. Точно відомо, що перший етап відбудеться з вболівальниками на трибунах. Рішення про присутність глядачів на другому етапі буде прийняте всередині листопада.

Читайте також: Інформація про квитки на етап Кубка світу в Контіолахті

Кубок світу з біатлону 2020/21: інформація про квитки

  • Етап №1-2. Контіолахті (Фінляндія) - з глядачами
  • Етап №3-4. Гохфільцен (Австрія) - без глядачів
  • Етап №5-6. Обергоф (Німеччина) - без глядачів
  • Етап №7. Антхольц-Антерсельва (Італія) - без глядачів
  • Чемпіонат світу. Поклюка (Словенія) - невідомо
  • Етап №8. Пекін (Китай) - невідомо
  • Етап №9. Нове-Место (Чехія) - невідомо
  • Етап №10. Голменколлен (Норвегія) - невідомо

Коли востаннє проходили змагання з глядачами

  • Останній біатлонний старт з глядачами на трибунах - чемпіонат світу-2020 в Антхольц-Антерсельві. Наступні змагання Кубка світу в Нове-Место та Контіолахті пройшли без глядачів, а етап в Голменколлені взагалі був скасований.

Що відомо про підготовку до нового сезону

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс