Чотири випадки коронавірусу серед спортсменів у Вуокатті. Серед хворих українські біатлоністи

Чотири випадки коронавірусу серед спортсменів у Вуокатті. Серед хворих українські біатлоністи

Чотири випадки коронавірусу серед спортсменів у Вуокатті. Серед хворих українські біатлоністи facebook.com/vuokattifi

Імена спортсменів не розголошуються.

У фінському Вуокатті, де перебуває на підготовці до сезону збірна України з біатлону, виявлено чотири випадки коронавірусу в іноземних атлетів. Про це повідомляє фінське видання Kainuun Sanomat.

За інформацією сайту XSport, усі позитивні тести на коронавірус в українській збірній: захворіли три члени команди "Б" та медичний представник основної команди. Імена спортсменів не розголошуються.

Як пояснив директор спорткомплексу Вейкко Халонен, усі захворілі з позитивними тестами не мають симптомів. Вони ізольовані від інших, щоб запобігти поширенню хвороби.

Загалом у фінському Вуокатті на підготовці перебуває шість іноземних збірних. А на наступних вихідних там пройде Кубок Фінляндії з лижних гонок.

XSport повідомляє, що тести команда здала у середу, 4 листопада, а результати прийшли в четвер, 5 листопада. Українська команда "Б" у повному складі поміщена на карантин. Чи зможуть біатлоністи відновити підготовку, поки невідомо.

Спортсмени команди "А" продовжують готуватися до сезону у звичному режимі: виконують прискорення на лижах. Наприклад, ось таке відео виклав у соцмережі Дмитро Підручний.

Склад команди "Б" збірної України з біатлону

  • Жінки: Анастасія Меркушина, Олександра Меркушина, Надія Бєлкіна, Анна Кривонос, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко, Ірина Петренко, Олена Городна та Юлія Городна
  • Чоловіки: Андрій Доценко, Віталій Труш, Артем Тищенко, Руслан Бригадир, Роман Боровик, Сергій Телень та Денис Насико

Для команди "Б" цей збір у Фінляндії - перший закордонний під час підготовки до сезону. Увесь час команда "Б" готувалася в Україні, туди ж повернеться після тритижневого перебування у Вуокатті.

Склад команди "А" збірної України з біатлону

  • Жінки: Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Катерина Бех та Дар'я Блашко
  • Чоловіки: Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Артем Прима, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал, Антон Дудченко і Тарас Лесюк

Юлія Джима готується до сезону разом зі збірною Словенії під керівництвом Уроша Велепца.

Читайте також: У Шушені відмовилися від проведення гонок-відкриття біатлонного сезону

Що варто знати про підготовку України

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс