Юлія Журавок завагітніла та пропустить біатлонний сезон 2020/21

Юлія Журавок завагітніла та пропустить біатлонний сезон 2020/21

Юлія Журавок завагітніла та пропустить біатлонний сезон 2020/21 АР

25-річна українка планує повернутися в біатлон після вагітності.

Українська біатлоністка Юлія Журавок вагітна. Про це вона розповіла у своїх соцмережах, розмістивши Stories в Інстаграмі.

"Хочу поділитися з вами прекрасною та дуже важливою для мене новиною, про яку я дізналася зовсім недавно: я стану мамою! Я неймовірно щаслива, що у нас в сім'ї з'явиться маля, але це також не означає, що я планую піти зі спорту. Я дуже мотивована та з нетерпінням чекаю, коли зможу знову виступати за нашу збірну. Радійте життю та насолоджуйтеся кожним моментом", - написала Юлія Журавок

Відповідно, біатлонний сезон 2020/21 Журавок пропустить. Але біатлоністка планує повернутися наступної зими.

Про свою вагітність 25-річна Юлія повідомила за місяць до початку біатлонного сезону. Вона перебувала у складі збірної на закордонних зборах, але потім повернулася до України, припинивши підготовку до сезону.

Після завершення минулого сезону Юлія Журавок вирішувала інші питання зі здоров'ям, які у неї виникли, а саме зі щитовидною залозою. Через операцію у цій зоні, вона розпочала підготовку до сезону пізніше за інших дівчат та пропустила літній чемпіонат України.

Утім, попри пропуск певної частини підготовки Журавок була включена в склад команди "А" на закордонну підготовку.

Як виступала Юлія Журавок в минулому сезоні

  • В її активі одна гонка на етапах Кубка світу - 68 місце на індивідуальній гонці в Поклюці.
  • Тричі Журавок фінішувала на третьому місці на етапах Кубка IBU: двічі в особистих гонках, одного разу - в змішаній естафеті.

Хто залишається у складі жіночої збірної України з біатлону

  • Команда "А" (зараз проходить підготовку в Австрії): Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Дар'я Блашко, Катерина Бех
  • Дівчата, що не займаються з командою "А": Анастасія Меркушина (готується за програмою батька) та Юлія Джима (готується зі збірною Словенії)

У сезоні 2020/21 збірна України має квоту в п'ять біатлоністок на кожен особистий старт у Кубку світу.

Коли починається біатлонний сезон

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс