Кубок світу з біатлону в Контіолахті пройде з глядачами. Уся відома інформація про інші старти

Кубок світу з біатлону в Контіолахті пройде з глядачами. Уся відома інформація про інші старти

Оновлено
Кубок світу з біатлону в Контіолахті пройде з глядачами. Уся відома інформація про інші старти IBU

Чи пройдуть біатлонні старти з глядачами, інформація про квитки на Кубок світу та обмеження - усе в одному місці.

Новий біатлонний сезон розпочнеться уже наприкінці листопада - перша гонка запланована на 28 листопада. Календар Кубка світу залишається незмінним, однак пандемія вносить свої корективи: у грудні та січні відбуватимуться спарені етапи. Тобто замість семи локацій, спортсмени змагатимуться лише на чотирьох.

До нового року етапи Кубка світу пройдуть у Контіолахті (Фінляндія) та Гогфільцені (Австрія). У січні - в Обергофі (Німеччина) та Антхольц-Антерсельві (Італія).

Довгий час залишалося невідомо, чи допустять глядачів на змагання. А якщо так, то скільком особам буде дозволено вхід? Уже з'явилася офіційна інформація щодо перших етапів Кубка світу та допуску глядачів до них.

Фінська влада дала дозвіл на проведення змагань Кубка світу з біатлону за присутності глядачів. Це будуть перші змагання у новому сезоні, і перші старти з глядачами після чемпіонату світу-2020: останні етапи Кубка світу 2019/20 пройшли за порожніх трибун.

Кубок світу з біатлону-2020 в Контіолахті: інформація про глядачів

  • Чи пускатимуть глядачів? Так
  • Скільки квитків продають? 4 500 на один змагальний день
  • Ціна квитка: на один день - 30 євро (трибуна), 20 євро (траса), на етап - 50/75 євро (трибуна), 30/45 (траса)
  • Де купити квитки на біатлон в Контіолахті? Будуть у продажі з понеділка, 26 жовтня, за цим посиланням

Фінська влада залишила незмінними карантинні обмеження у Східній Фінляндії до кінця листопада, тож організатори Кубка світу найближчим часом розпочнуть продаж квитків.

Продаватимуть квитки одразу на два етапи (і на другий, який пройде у грудні). Якщо влада заборонить проводити змагання з глядачами у грудні, вартість квитків буде компенсовано.

Максимальна кількість квитків на один змагальний день - 4 500. Можна купляти квитки на трибуну, а також на місце на трасі.

Які будуть обмеження? Не можна буде пересуватися по стадіону, лише в межах своєї зони. Громадського транспорту не буде - добиратися до стадіону лише на особистому транспорті.

Кубок світу з біатлону-2020 в Гогфільцені: інформація про глядачів

  • Чи пускатимуть глядачів? Ні

Австрійська влада ще раніше прийняла рішення про проведення стартів без глядачів. Це рішення, поки що, не планується до перегляду.

ОНОВЛЕНО. Кубок світу з біатлону-2021 в Обергофі: інформація про глядачів

  • Чи пускатимуть глядачів? Ні

Організатори етапів Кубка світу в німецькому Обергофі ще влітку розпочали продаж квитків на змагання. За попереднім планом, ці старти пройдуть з глядачами, однак остаточне рішення німецька влада прийме в листопаді.

За словами організаторів, уже продано близько 17 тисяч квитків на усі змагальні дні. Максимальна кількість квитків на один день - 9 тисяч.

ОНОВЛЕНО. Організатори прийняли рішення про проведення стартів без глядачів. Кошти за квитки будуть компенсовані. Аналогічне рішення прийняте щодо стартів у Антхольці.

Інформація про проведення інших етапів Кубка світу з глядачами без них - поки що відсутня.

Чи впускають громадян України в Фінляндію

Поки що, ні. В'їзд з України з туристичною метою у країни ЄС заборонений (а відвідування спортивних змагань є саме туристичною метою).

Але потрапити до Фінляндії можна з інших країн членів ЄС.

Інформація про Кубок світу з біатлону 2020/21

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс