Світоліна вибила другу росіянку та пройшла в 1/8 фіналу Ролан Гаррос

Світоліна вибила другу росіянку та пройшла в 1/8 фіналу Ролан Гаррос AP

Еліна Світоліна вперше за три роки пройшла в четвертий раунд Ролан Гаррос!

Перша ракетка України Еліна Світоліна стартувала в Парижі з двох складних перемог: у першому раунді вона обіграла росіянку Варвару Грачову, у другому - мексиканку Ренату Заразуа. У третьому колі суперницею Еліна стала №27 посіву, росіянка Єкатеріна Александрова.

Це була перша очна зустріч тенісисток.

Результат першого сету Світоліна - Александрова визначив єдиний брейк українки, який вона зробила за рахунку 5:4 на свою користь. Загалом обидві тенісистки впевнено грало на своїй подачах, особливо це стосується росіянки (грала агресивніше та активніше), однак у вирішальний момент вона "під нуль" програла свою подачу Світоліній.

На початку другого сету Еліна та Єкатеріна обмінялися брейками, після чого тенісистки знову почергово брали свою подачу. Еліна отримала шанс на брейк за рахунку 4:3 на свою користь, але не змогла реалізувати подвійний брейкпоїнт.

Вирішальний момент гри - гейм на подачу Світоліної за рахунку 5:5. Александрова не реалізувала брейкпоїнт, зробила п'ять невимушених помилок і програла довгий гейм (тривав понад 8 хвилин). На наступній своїй подачі вона здалася майже без бою - 7:5 на користь Еліна в другому сеті та перемога в матчі.

Ключовий момент

• Александрова грала агресивно - у неї 25 віннерів, але 49 невимушених помилок. В Еліни - 8 віннерів та 30 невимушених помилок.

Ролан Гаррос. Жінки, третій раунд

Еліна Світоліна (Україна, 3) - Єкатеріна Александрова (Росія, 27) 2:0 (6:4, 7:5)

• В 1/8 фіналу Еліна Світоліна уже зіграла: вона розгромила незручну для себе Каролін Гарсію.
  • У 2018 та 2019 роках Світоліна вилітала на Ролан Гаррос саме в третьому раунді. Її найкращий результат в кар'єрі в Парижі - чвертьфінал.
  • Світоліна - остання представниця України на Ролан Гаррос-2020.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start