Бертенс після гри в Парижі покинула корт на інвалідному візку. Суперниця звинуватила її в симуляції

Бертенс після гри в Парижі покинула корт на інвалідному візку. Суперниця звинуватила її в симуляції

Бертенс після гри в Парижі покинула корт на інвалідному візку. Суперниця звинуватила її в симуляції Getty images

Нідерландська тенісистка не змогла самотужки покинути корт через травму, яку отримала під час матчу.

Матч другого раунду Ролан Гаррос 2020 між п'ятою сіяною нідерландкою Кікі Бертенс та італійкою Сарою Еррані завершився перемогою Бертенс у 3-сетовому трилері 2:1 (7:6 (5), 3:6, 9:7).

Що сталося

Під час третього сету Кікі постійно жалілася на проблеми зі стегном, вона кілька разів викликала фізіотерапевта і плакала під час масажів. Сара Еррані вважала, що її суперниця симулює та навіть передражнювала нідерландку.

У Сари Еррані виникали проблеми з рукою, вона не могла нормально подати та інколи подавала знизу.

До слова, Еррані тричі подавала на матч, мала матчбол, але безуспішно. Зрештою, Кікі Бертенс перемогла з рахунком 9:7, зробивши вирішальний брейк на чужій подачі. Після завершення матчу тенісистки не обмінялись ударами ракеток біля сітки (замінює рукостискання), а італійка різко пішла з корту.

У той ж час Кікі Бертенс покинула корт на інвалідному візку.

Що сказала Еррані

"Мені не подобається, коли хтось кепкує з тебе. Я не думаю, що вона добре поставилася до цієї ситуації, до мене", - заявила Еррані.

Сара додала, що бачила Бертенс у доброму гуморі в ресторані і її це обурило.

"Спочатку вона говорить та показує, що в неї травма, а тепер сидить спокійно в ресторані. Мені таке не подобається, вибачте", - додала італійка.

На запитання, чи вважає вона, що Бертенс перебільшує свою травму, вона відповіла: "Так". Еррані також висловила сумнів стосовно того, що Кікі взагалі мала потребу покидати корт на інвалідному візку.

Що відповіла Бертенс

28-річна нідерландська тенісистка покинула корт на візку, після того як виграла матч у Еррані.

"Чесно кажучи, це були, немов, американські гірки. Судоми зводять ледь не всі мої м'язи, я думаю, це могли бачити всі. Це може здатися дивним, оскільки, я не відчувала себе такою втомленою, проте я постійно пітніла, а погода була доволі прохолодною. Можливо, це також зіграло свою роль. Не дивлячись ні на що, я продовжувала грати та все ще не розумію, як я перемогла", - сказала восьма ракетка світу.

Також Бертенс сказала, що може зрозуміти розчарування Еррані, оскільки вона мала чимало проблем із подачами, що вплинуло на підсумковий результат.

"Як на мене, вона (Еррані - прим. ред.) може говорити все, що їй захочеться. Можливо, Сара думає, що мені варто взяти трохи уроків акторської майстерності або розпочати кар'єру акторки. Не можу бути впевненою в тому, що саме вона думає. Я була у процедурній кімнаті протягом 45 хвилин із фізіотерапевтом. Десь хвилин за 30 судоми перестали мене турбувати. Їй варто було б побувати зі мною там та переконатися в тому, що відбувається", - додала Бертенс.

Пізніше фіналістка Ролан Гаррос-2012 Сара Еррані, яка, ймовірно, висміювала ті проблеми, які мала Кікі Бертенс, сказала, що її обурення не було спрямоване саме на нідерландку. Еррані додала, що це така ментальність італійців - говорити багато зайвих слів, коли вони злі.

Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів