"Це найгірше завершення матчу на Ролан Гаррос". Завацька через проблеми з ракеткою програла в Парижі

"Це найгірше завершення матчу на Ролан Гаррос". Завацька через проблеми з ракеткою програла в Парижі

"Це найгірше завершення матчу на Ролан Гаррос". Завацька через проблеми з ракеткою програла в Парижі AP

Катаріна Завацька не мала жодної нормальної ракетки, щоб дограти матч.

Українська тенісистка Катаріна Завацька вперше брала участь в основній сітці турніру Ролан Гаррос в Парижі, її суперницею була восьма ракетка світу нідерландка Кікі Бертенс. Перший сет Катаріна несподівано виграла, у другому - суперниця зрівняла рахунок. А в третій партії розпочалося те, що Катаріна сама назвала "найгіршим завершенням матчу в історії Ролан Гаррос".

Читайте також: Завацька взяла сет у восьмої ракетки світу, але вилетіла з Ролан Гаррос

Що сталося

У середині третього сету Катаріна Завацька порвала струни на усіх своїх ракетках, у неї не залишилося жодної нормальної ракетки. Усе це трапилося упродовж 10 хвилин.

Усього в Катаріни було три ракетки: спершу вона порвала одну, тоді взяла іншу, але струни на ній теж порвалася. Як пізніше зізналася сама тенісистка, коли вона порвала першу ракетку, то "не подумала про те, що треба віддати їх на натяжку". Упродовж третього сету в неї порвалися всі три ракетки, тож їй довелося просити ракетку в тренера.

Як розвивалася ситуація

Коли тренер передав ракетку Катаріні, українка не стримувала сліз.

Завацька, за її ж словами, мріяла дебютувати на Ролан Гаррос, але закінчилося усе зовсім не так як вона, напевно, планувала. Їй довелося догравати матч не своєю ракеткою, а ракеткою іншої фірми. Відтак, в третьому сеті Завацька не виграла жодного гейму - 0:6.

Як вона сказала після матчу, це найгірше завершення матчу за всю історію Ролан Гаррос.

"Третій сет - це взагалі окрема історія. Це щось нереальне сталося з цими ракетками, я порвала їх усі! Нещодавно я поміняла струни: тепер це наполовину мої струни, наполовину - гібрид. Я віддала на натяжку їх перед матчем, у мене було три нові ракетки, і я абсолютно не розумію, як таке могло статися саме на цьому турнірі. Сподіваюся, що штрафу (від фірми "Yonex", чиїми ракетками користується Завацька за те, що вона догравала матч ракеткою іншого виробника) не буде, і в "Yonex" всі зрозуміють, тому що це було найгірше закінчення матчу в історії Ролан Гаррос, - каже Завацька

Також у своєму "Instagram" Катаріна написала, що дякує команді за підтримку та назвала потрібними ці випробування, щоб це її загартувало в майбутньому. Проте при цьому всьому, вона задоволена рівнем гри, оскільки їй довелося протистояти серйозній суперниці.

Що відомо

  • Катаріна Завацька - шестиразова переможниця турнірів Міжнародної федерації тенісу. У 2019-му році вона перемогла на змаганнях ITF W100 у Франції.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start