Світоліна повторила найкраще досягнення на Ролан Гаррос. Вона розбила незручну Гарсію й вийшла в 1/4 AP

Уперше з 2017 року!

Матч Еліна Світоліна - Каролін Гарсія повинен бути стати кульмінацією неділі на жіночому Ролан Гаррос. Третя ракетка турніру та тіньова фаворитка Світоліна (особливо після вильоту Сімони Халеп) проти однієї з найбільш незручних для себе опоненток - француженки Каролін Гарсії.

Раніше Світоліна - Гарсія зустрічалися чотири рази: один матч виграла українка, три - француженка. Причому Гарсія виграла останні три особисті зустрічі. З іншого боку, востаннє Світоліна грала проти Гарсії у 2018 році, коли Каролін ще була тенісисткою топ-10 світового рейтингу.

Боротьби у цьому матчі Світоліна - Гарсія, по суті, не було. Еліні знадобилася лише година, щоб розгромити суперницю та вийти у чвертьфінал Ролан Гаррос. Окремо варто згадати про погодні умови: центральний корт вирішили не закривати, тож тенісистки грали при сильному вітрі.

У першому сеті Каролін програла абсолютно всі свої подачі, а єдиний гейм вона виграла на подачі Світоліної. Гарсія грала агресивно та багато атакувала, однак вона значно частіше не потрапляла в корт, ніж здобувала очки. Відтак, перший сет закінчився з рахунком 6:1 на корсить Еліни.

У другій партії Каролін почувалася впевненіше, вона попадала в кути корту частіше, але все одно багато помилялася. Саме на помилках суперниці Еліна змогла зробити два брейки (дві свої подачі Гарсія виграла), сама українка програла одну свою подачу.

Останній гейм матчу - подача на матч від Світоліної за рахунку 5:3. І впевнена перемога в двох сетах. Перша перемога над Гарсією за останні чотири особисті матчі.

Ролан Гаррос. Жінки, 1/8 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 3) - Каролін Гарсія (Франція) 2:0 (6:1, 6:3)

Що це означає

• Еліна Світоліна повторила свій найкращий результат в кар'єрі на Ролан Гаррос. Раніше вона грала на цій стадії двічі - у 2015 та 2017 роках.
  • Найкращий результат Еліни загалом на турнірах Великого Шолому - півфінал Вімблдону та US Open у 2019 році.

Що далі для Світоліної

• У чвертьфіналі Еліна зіграє проти Надії Подороської (Аргентина). Матч відбудеться у вівторок, 6 жовтня.
  • У разі перемоги у чвертьфіналі, у півфіналі Світоліна зіграє або проти Іги Швьонтек (Польща), або проти Мартіни Тревізан (Італія).
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start