Світоліна стартувала на Ролан Гаррос зі складної перемоги над росіянкою

Світоліна стартувала на Ролан Гаррос зі складної перемоги над росіянкою

Світоліна стартувала на Ролан Гаррос зі складної перемоги над росіянкою АР

Еліна першою з українок пройшла в другий раунд турніру Великого шолому.

До старту Еліни Світоліної на Ролан Гаррос дві українки вже встигли вилетіти з турніру: свої дебютні матчі програли Даяна Ястремська та Катаріна Завацька.

Еліна отримала третій номер посіву на Ролан Гаррос-2020, а ї першою суперницею була 20-річна представниця Росії Варвара Грачова, яка дійшла до третього раунду на US Open.

Матч Світоліна - Грачова тривав понад півтори години, а його результат визначила краща гра Еліни в ключові моменти.

Хоча, здавалося, що все буде набагато простіше для українки: Світоліна повела 4:0, зробивши два брейки. Однак Грачова відповіла своїми двома брейками - 4:4. Еліна двічі подавала на сет (за 5:4 та 6:5), однак двічі безуспішно. Зрештою, на тайбрейку українка забрала першу партію - 7:2.

Другий сет розпочався з двох швидких брейків росіянки, на які українка відповіла лише одним своїм. Найважливіший гейм гри - подача Світоліної за рахунку 2:4 в другому сеті. Еліна відіграла п'ять брейкпоїнтів, захистила подачу, після чого виграла усі наступні гейми. Відтак, перемога в другому сеті з рахунком 6:4.

Еліна Світоліна пройшла в другий раунд, де зіграє проти 22-річної мексиканки Ренати Сарасуа.

Читайте також: Еліна з великими боями пройшла мексиканку в другому раунді

Ролан Гаррос. Жінки, перший раунд

Еліна Світоліна (Україна, 3) - Варвара Грачова (Росія) 2:0 (7:6 (2), 6:4)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start