Світоліна з великими труднощами перемогла в другому раунді Ролан Гаррос

Світоліна з великими труднощами перемогла в другому раунді Ролан Гаррос

Світоліна з великими труднощами перемогла в другому раунді Ролан Гаррос АР

Другий сет Еліна програла з рахунком 0:6.

Еліна Світоліна залишилася останньою українкою на Ролан Гаррос: лише п'ята ракетка світу змогла подолати перший раунд турніру в Парижі з п'яти українських тенісисток. У другому раунді на Світоліну чекала зустріч з дебютанткою мейджорів, мексиканкою Ренатою Заразуєю.

Заразуя ніколи раніше в кар'єрі не проходила далі першого раунду кваліфікації турнірів Великого Шолому, а тут вона не тільки подолала кваліфікацію, але й пройшла перший раунд.

Ба навіть більше, у другому раунді Заразуа кинула виклик Еліні Світоліній. Хоча здавалося, що сам матч не буде складним для українки.

У першому сеті Світоліна взяла три подачі суперниці, програла одну свою і впевнено перемогла з рахунком 6:3. Ситуація кардинально змінилася у другій партії: Світоліна програла її "всуху", 0:6.

Не сказати, що Заразуа демонструвала захмарний рівень гри - просто Світоліна помилялася занадто часто. За другий сет вона зробила 16 невимушених помилок (5 у суперниці) та програла усі свої подачі.

Переломний момент матчу - перший гейм третього сету. Еліна зробила дві невимушені помилки, дозволила суперниці заробити подвійний брейкпоїнт, але відіграла його і захистила свою подачу. Цей гейм повернув впевненість Світоліній, вона почала активно та агресивно атакувати.

І хоча мексиканка змогла взяти одну подачу українки (відігралася з 0:2 в 2:2), останні чотири гейми залишилися за Світоліною - 6:2. Еліна виграла матч на подачі суперниці та пройшла в третій раунд Ролан Гарросу.

Ролан Гаррос. Жінки, другий раунд

Еліна Світоліна (Україна, 3) - Рената Заразуа (Мексика) 2:1 (6:3, 0:6, 6:2)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start