Кабмін погодив кандидатури заступників голови Донецької обладміністрації: кого саме

Кабмін погодив кандидатури заступників голови Донецької обладміністрації: кого саме

Кабінет міністрів узгодив призначення чотирьох заступників очільника Донецької обласної адміністрації. Двоє з них — керівники департаментів обладміністрації, двоє — очільники міських військових адміністрацій області.

Про погодження кандидатур повідомив представник Кабінету міністрів України Тарас Мельничук. Уряд погодив призначення:

  • Юрія Винокурова — першим заступником голови Донецької обласної державної адміністрації,
  • Ігоря Бойка — заступником голови Донецької обласної державної адміністрації;
  • Юрія Ключку — заступником голови Донецької обласної державної адміністрації;
  • Олександра Шевченка — заступником голови Донецької обласної державної адміністрації.

Юрій Винокуров — перший заступник директора Департаменту капітального будівництва у Донецькій ОДА. Він подав декларацію як кандидат на посаду до Нацагентства з запобігання корупції 15 січня 2024 року.

Більшість нерухомості, яку вніс у декларацію посадовець, — наразі на тимчасово окупованій території України (земля та будинок у Євпаторії, а також будинок у Донецьку). Він користується будинок у Слов'янську.

Його дружина володіє квартирою у Києві, має три ділянки землі на Донеччині, і також має у власності квартиру у окупованому Донецьку.

Також Винокуров задекларував, що наприкінці 2023 року дружина придбала цінні папери: облігації внутрішньої державної позики на 303 тисячі гривень.

В декларації вказаний один автомобіль — Volksvagen Passat 2012 року випуску, яким володіє дружина Наталія Винокурова.

Кабмін погодив кандидатури заступників голови Донецької обладміністрації: кого саме
Юрій Винокуров. Фото: Кадр з сюжету Донеччина TV

Ігор Бойко — директор Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи. В декларації кандидата на посаду, яку він подав 8 січня, він вказав, що проживає у будинку дружини площею 118 метрів квадратних. Також в нього є земельна ділянка на 17 тисяч метрів та одна земельна ділянка на 651 метр зареєстрована на дружину.

Сім'я володіє двома автомобілями: дружина має Volksvagen Passat 2006 року, Ігор Бойко Hyundai Tucson 2018 року.

Кабмін погодив кандидатури заступників голови Донецької обладміністрації: кого саме
Ігор Бойко. Фото: Донецька ОВА

Юрій Ключка — начальник Мирноградської МВА. Декларацію до НАЗК як кандидат у заступники він подав 6 січня. За ним та його сім'єю в декларації вказані дві квартири, площею 28 та 58 метрів квадратних, а також земельна ділянка у 500 квадратних метрів.

Юрій Ключка володіє чотирма автомобілями: Nassan Leaf 2013 року, ВАЗ 21213, ЗАЗ LANOS та FORD ESCAPE 2019 року. Також він задекларував два причепи та "водний засіб".

Кабмін погодив кандидатури заступників голови Донецької обладміністрації: кого саме
Юрій Ключка. Фото: Мирноградська МВА

Олександр Шевченко — очільник Новогродівської міської військової адміністрації. Декларацію як кандидат на посаду він подав у НАЗК 6 січня. В документі вказав, що має будинок площею 98 квадратних метрів та земельну ділянку площею 828 кв. метри. Дружина має квартиру площею 35 квадратних метрів.

Також він задекларував один автомобіль — Nissan Pathfider 2007 року випуску.

Кабмін погодив кандидатури заступників голови Донецької обладміністрації: кого саме
Олександр Шевченко. Фото: Новогродівська МВА

Що відомо про зміни в керівництві Донецької облдержадміністрації

Нового керівника Вадима Філашкіна призначили на посаду очільника ОДА 27 грудня 2023 року. До того обов’язки голови адміністрації після звільнення Павла Кириленка виконував перший заступник Ігор Мороз. Філашкін також був одним із заступників голови ОДА.

На момент призначення Вадим Філашкіна двоє з п'яти заступників, які працювали разом із Кириленком звільнились з адміністрації: Денис Клюшников та Максим Сандига стали державними уповноваженими Антимонопольного комітету. Тож на момент в обладміністрації лишалися перший заступник Ігор Мороз та заступниця голови ОДА Юлія Костюніна.

Як повідомили Суспільному 5 січня, після звільнення призначення Філашкіна, перший заступник Ігор Мороз та заступниця голови ОДА Юлія Костюніна також пішли у відставку. Таким чином всі посади заступників були вакантні.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок