У миколаївських школах 71 людина з підтвердженим діагнозом COVID-19

У миколаївських школах 71 людина з підтвердженим діагнозом COVID-19

У миколаївських школах 71 людина з підтвердженим діагнозом COVID-19 Суспільне Миколаїв

Станом на 23 вересня в Миколаївських школах з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 71 людина, з них 42 – діти та 29 працівників. Про це розповів перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

З першого по чотирнадцяте вересня держпродспоживслужбою перевірено 484 школи по Миколаївській області, складено 41 протокол.

"Відсутні маски там, де вони повинні бути. Недостатньо деззасобів, хоча перед початком навчального року ми повністю бачили забезпечення закладів деззасобами. Були питання в нас, коли маски, наприклад, є, але вони не були видані. За такі нюанси саме по суті цих порушень посадові особи, які відповідальні за це, вони будуть притягнуті до відповідальності", – розповіла начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Лариса Бурденко.

Як миколаївські школи працюють в умовах адаптивного карантину – в репортажі кореспондентів Суспільного

Авторка – Ніна Булах, оператор – Ігор Чорний.

Із 7:30 розпочинається робочий день у Миколаївській загальноосвітній школі №6. Перед входом стоїть медична сестра, яка вимірює температуру вчителям та записує дані у спеціальний журнал.

О 8:10 вчителі зустрічають учнів. За кожним класом закріплений окремий вхід до школи. Температуру дітям не вимірюють, натомість, запитують про їхнє самопочуття та дивляться чи всі в масках.

У миколаївських школах 71 людина з підтвердженим діагнозом COVID-19Суспільне Миколаїв

У школі №6 навчається 586 дітей. Ця кількість дозволяє, щоб усі класи розпочинали заняття в одну зміну.

"Ми все зробили для того, враховуючи можливості школи, щоб наші учні навчалися в одну зміну. Уроки для 1 – 4 класів у нас 35 – 40 хвилин. Для учнів 5 – 11 класів по 45 хвилин. Ми зробили так, щоб уроки, у вересні проводились на свіжому повітрі – музичне мистецтво, хореографія, фізична культура", – каже директорка школи №6 Інна Бродянська.

Не всі школи Миколаєва навчаються в одну зміну, наприклад, в Миколаївській школі №3, де навчається більше однієї тисячі дітей, адміністрація розробила наступний алгоритм дій:

"Влаштували гнучкий графік відвідування уроків: учні 1 – 4 класів, ми їх запрошуємо для навчання по тижнях. Учні 5 – 7 класів та 8 – 11 відвідують свої уроки по днях", – розповіла заступниця директора з навчально-виховної роботи Ольга Сабат.

Роботу організували, використовуючи прийом змішаного навчання: коли діти працюють очно в школі, а також використовують форму дистанційного навчання.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди