МОЗ змінило вимоги для вчителів щодо носіння масок

МОЗ змінило вимоги для вчителів щодо носіння масок

МОЗ змінило вимоги для вчителів щодо носіння масок

Міністерство охорони здоров'я змінило вимоги до носіння засобів індивідуального захисту вчителями. Замість масок вони використовуватимуть спеціальні щитки.

"Під час проведення уроків ми їм (вчителям — ред.) будемо дозволяти носити не маску на обличчі, а захисний прозорий щиток, який виконує ті ж самі функції, але дозволяє проводити освітній процес, виражати і передавати всі емоції педагога", — повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу.

Читайте також: "Без урочистих лінійок і масок на уроках. МОН розповіло про навчання в умовах карантину"

Ляшко також наголосив, що медичні огляди перед навчальним роком потрібні тільки для дітей першого класу. Для всіх інших дітей — раз на рік.

"Медичні огляди перед навчальним роком проводяться для дітей першого класу. Для всіх інших дітей медичні огляди проводяться раз на рік. Це прохання від лікарів, це вимоги нормативно-правових актів не робити скупчення дітей, навіть у період, не характерний для епідсезону, напередодні навчального року або наприкінці. Бо зазвичай на медичні огляди відправляли або в травні, або в серпні", — заявив головний санітарний лікар і додав, що батькам необхідно зробити дітям всі необхідні щеплення згідно з календарем щеплень.

Що відомо

  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що з 1 вересня школи відкриють, але вони працюватимуть тільки до того часу, поки не буде перевищений епідпоріг захворювання на коронавірус.
  • Раніше повідомлялося про чотири сценарії навчання у школах з 1 вересня в умовах карантину.
  • Також міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ні діти, ні співробітники навчальних закладів не допускатимуться до школи з температурою, вищою за 37,2 градуса.

Вибір редакції

На початок