МОЗ змінило вимоги для вчителів щодо носіння масок

МОЗ змінило вимоги для вчителів щодо носіння масок

МОЗ змінило вимоги для вчителів щодо носіння масок
.

Міністерство охорони здоров'я змінило вимоги до носіння засобів індивідуального захисту вчителями. Замість масок вони використовуватимуть спеціальні щитки.

"Під час проведення уроків ми їм (вчителям — ред.) будемо дозволяти носити не маску на обличчі, а захисний прозорий щиток, який виконує ті ж самі функції, але дозволяє проводити освітній процес, виражати і передавати всі емоції педагога", — повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу.

Читайте також: "Без урочистих лінійок і масок на уроках. МОН розповіло про навчання в умовах карантину"

Ляшко також наголосив, що медичні огляди перед навчальним роком потрібні тільки для дітей першого класу. Для всіх інших дітей — раз на рік.

"Медичні огляди перед навчальним роком проводяться для дітей першого класу. Для всіх інших дітей медичні огляди проводяться раз на рік. Це прохання від лікарів, це вимоги нормативно-правових актів не робити скупчення дітей, навіть у період, не характерний для епідсезону, напередодні навчального року або наприкінці. Бо зазвичай на медичні огляди відправляли або в травні, або в серпні", — заявив головний санітарний лікар і додав, що батькам необхідно зробити дітям всі необхідні щеплення згідно з календарем щеплень.

Що відомо

  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що з 1 вересня школи відкриють, але вони працюватимуть тільки до того часу, поки не буде перевищений епідпоріг захворювання на коронавірус.
  • Раніше повідомлялося про чотири сценарії навчання у школах з 1 вересня в умовах карантину.
  • Також міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ні діти, ні співробітники навчальних закладів не допускатимуться до школи з температурою, вищою за 37,2 градуса.
На початок