МФК "Миколаїв" програв на виїзді з рахунком 0 : 1

МФК "Миколаїв" програв на виїзді з рахунком 0 : 1 ФК "Альянс"

Друга поразка у сезоні 2020-2021. У третьому турі Першої ліги з футболу "Миколаїв" поступився на виїзді "Альянсу" з Сумської області.

Господарі – футбольний клуб "Альянс", які грали у зеленій формі, на 11-й хвилині відкрили рахунок у матчі.

Півзахисник "Альянсу" Руслан Пісний пройшов правим флангом і влучно пробив із 12-ти метрів – 1 : 0.

На 13-й хвилині капітан "корабелів" Богдан Кушніренко виконав штрафний – м’яч пройшов повз ворота.

МФК "Миколаїв" програв на виїзді з рахунком 0 : 1ФК "Альянс"

На 35-й хвилині нападник гостей Вадим Яворський пробивав з меж карного майданчика, втім Ярослав Важинський зафіксував м’яч.

На 42-й хвилині півзахисник господарів Костянтин Ярошенко виконував стандарт з 20-ти метрів – голкіпер гостей Богдан Лободров впорався з ударом.

На 59-й хвилині після вкидання з-за бокової, з близької відстані пробив гравець корабелів Руслан Паламар, але не переграв Ярослава Важинського.

На 62-й хвилині атаку "Миколаєва" невлучним ударом завершив Сергій Кравченко.

За сім хвилин до кінця основного часу зустрічі півзахисник корабелів Вадим Вітенчук виконав навіс у штрафний майданчик господарів, втім Сергій Кравченко знову пробив повз ворота з близької відстані.

У підсумку арбітр матчу Дмитро Кузовлєв зафіксував мінімальну перемогу "Альянсу" над "Миколаєвом" – 1 : 0. Наступний матч "Альянс" зіграє 26 вересня проти "Агробізнесу" з Волочиська.

Корабели наступну гру зіграють на виїзді 30 вересня в 1/16 фіналу Кубка України проти рівненського "Вересу".

Гра між "Миколаєвом" та луцькою "Волинню", яка мала відбутися 26 вересня в рамках чемпіонату переноситься, оскільки у восьми гравців "хрестоносців" виявлено COVID-19.