Піар на грошах платників податків: як потенційні кандидати в мери Чернівців готуються до виборів

Піар на грошах платників податків: як потенційні кандидати в мери Чернівців готуються до виборів

Піар на грошах платників податків: як потенційні кандидати в мери Чернівців готуються до виборів
фото: Facebook/Віталій Михайлішин

Найактивніше серед потенційних кандидатів на посаду міського голови Чернівців піариться Віталій Михайлішин. Дві політичні сили, які заявили про участь у виборах, використовують в передвиборчій кампанії гасла про необхідність створення стратегії міста попри те, що вона вже існує.

Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Віталій Михайлішин на своїй Facebook-сторінці написав, що він сприяв закупівлі ПЛР-лабораторії для міської лікарні №1. Водночас рішення про виділення грошей на її облаштування прийняли на бюджетній комісії, до якої депутат не входить.

Михайлішин брав участь у нагородженні працівників житлово-комунальних служб, які перемогли в конкурсі від міської ради. Конкурс, який зазвичай проводять у березні, перенесли на вересень. У коментарі Суспільному Михайлішин сказав, що він особисто не вручав грамоти, а лише привівав переможців.

Піар на грошах платників податків: як потенційні кандидати в мери Чернівців готуються до виборів
Віталій Михайлішин вручає грамоти працівникам житлово-комунальних служб. фото: Facebook/Віталій Михайлішин

12 вересня депутат зустрівся з мешканцями мікрорайону Калічанка. У дописі на Facebook-сторінці написав, що завдяки зусиллям його команди там з'явився громадський простір. Водночас цей простір створили за співфінансування ЄС. Інформація про проєкт доступна на сайті Чернівецької міської ради. Як повідомляє "Опора", коли депутати голосували за виділення частини грошей на його реалізацію, Віталія Михайлішина не було на сесії. У коментарі Суспільному він сказав, що мав на увазі, що появі громадського простору сприяв депутатський корпус.

Читайте також: “Міська рада без знакових рішень”: як чернівецькі депутати та мер виконували обіцянки

Потенційний кандидат в мери від "Слуги народу" Віталій Другановський презентував стратегію розвитку міста. Про написання стратегії заявили і в громадському русі "Єдина Альтернатива", для цього до Чернівців запросили ексміністра економіки Павла Шеремета. Водночас Чернівці вже мають розроблену стратегію до 2030 року, яку представили ще у 2018 році.

Ймовірний кандидат у мери Чернівців від “Європейської Солідарності” Василь Максимюк підтримав турнір боксу в Чернівцях. Як повідомляє "Опора", організатори не відповіли, яку "підтримку" отримали від нього.

Що відомо

  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.
  • 15 липня Верховна рада ухвалила проєкт постанови про призначення на 25 жовтня чергових місцевих виборів депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та мера Києва.
  • У Чернівецькій області затвердили вісім округів для виборів до обласної ради. На округах голосуватимуть від 70 до майже 100 тисяч виборців.
  • У мери Чернівців партія "Слуга народу" висуває Віталія Другановського, від "Єдиної Альтернативи" балотуватиметься Роман Клічук, а від "Пропозиції" — Олексій Каспрук. "Європейська Солідарність" висуває Василя Максимюка. Від партії "Народний контроль" на міського голову балотуватиметься Михайло Яринич.
  • "ЄС" та "Демсокира" заявили, що йдуть разом на вибори у Чернівцях.
  • Стало відомо, кого “Єдина Альтернатива” висуває в депутати Чернівецької міської ради.
  • "Слуга народу" висунула вісім кандидатів у депутати Чернівецької міської та обласної рад.
  • "Європейська солідарність" на з'їзді партії представила частину кандидатів в депутати.
На початок