Стало відомо, кого “Слуга народу” висуває в депутати Чернівецької міської та обласної рад

Стало відомо, кого “Слуга народу” висуває в депутати Чернівецької міської та обласної рад

Стало відомо, кого “Слуга народу” висуває в депутати Чернівецької міської та обласної рад
фото: Суспільне Буковина

"Слуга народу" висунула кандидатів у депутати Чернівецької міської та обласної рад. Зробили це 11 вересня під час презентації стратегій розвитку міста та області. Наразі партія презентувала лише вісім людей за двома списками.

До обласної ради висувають Миколу Гуйтора. Він — кандидат політичних наук, керівник обласного штабу політичної партії. Був заступником голови міської організації "Партії Регіонів", однак не був членом партії. У коментарі Суспільному сказав, що точно не пам'ятає, чи співпрацював з політичною силою та на яких умовах, оскільки консультував різні партії.

Також до обласної ради балотуватиметься Олексій Волощук.Був викладачем Чернівецького національного університету. У 2015 році балотувався від партії "Відродження" до Чернівецької міської та обласної рад.

Також до обласної ради балотуватиметься юристка Леся Палагнюк та експерт з децентралізації, керівник "Агенції регіонального розвитку Чернівецької області" Олексій Грушко.

Читайте також: “Міська рада без знакових рішень”: як чернівецькі депутати та мер виконували обіцянки

До міської ради балотуватиметься голова громадської організації «Герой-родина-Україна», членкиня громадської ради при міністерстві в справах ветеранів Оксана Зубжицька. Її донька Карина претендує на житло, яке видають родичам загиблих учасників бойових дій, віком до 23 років, які не мають власної квартири чи будинку. У серпні 2019 року міський голова Олексій Каспрук наклав вето на рішення виконкому про внесення її до черги. Аргументував тим, що вік Карини не відповідає вимогам, а також має житло. В інтерв'ю газеті "Версії" Оксана Зубжицька сказала, що за власну квартиру повертає кредит. У лютому 2020 року вона прийшла на сесію міської ради з вимогою повернути дочку на облік, депутати цю пропозицію підтримали.

Також партія висуває Олексія Просяного. Він – підприємець, виготовляє номерні знаки та різні устаткування до автівок. Співзасновник фірми “Луссо”, що займається роздрібною та оптовою торгівлею.

За списком до міськради балотуватиметься підприємиця Оксана Черчел та керівниця міської поліклініки Світлана Широкова. Черчел була авторкою петиції щодо виділення грошей з резервного фонду міста для боротьби з COVID-19. Брала участь в акціях з вимогою скасувати карантинні обмеження. Світлана Широкова у 2015 році балотувалась до міської ради від партії "Укроп". Має відзнаку від президента "Заслужений лікар України".

Що відомо

  • Чернівецьку обласну організацію партії заснували у червні 2020 року. Керівник – Віталій Другановський.
  • 31 серпня кандидатом в мери Чернівців "Слуга народу" висунула Віталія Другановського: що про нього відомо.

Вибір редакції

На початок