"Не для начальства, для простих військових". Євген Ткачов — як встановив "головну ялинку країни" на дорозі в Бахмут

"Не для начальства, для простих військових". Євген Ткачов — як встановив "головну ялинку країни" на дорозі в Бахмут

Новорічна ялинка за 6 км від Бахмута
Євген Ткачов встановлює новорічну ялинку на небезпечній дорозі поблизу Бахмута. Кадр з відео Євгена Ткачова у Facebok

Світлину із прикрашеною ялинкою, що встановлена за шість кілометрів від Бахмута, опублікували 4 грудня Сухопутні війська ЗСУ. Військові назвали її "головною ялинкою країни". Встановив ялинку волонтер із міста Часів Яр Євген Ткачов. Каже, знайшов ялинку на горищі і вирішив встановити її, аби підняти настрій бійцям.

Ялинку — кадр із якою опублікували 4 грудня на сторінці Сухопутних військ ЗСУ, Євген Ткачов встановив на трасі Часів-Яр-Бахмут понад тиждень тому.

"Це реально було зроблено для простих військових, які їдуть в сторону Бахмута та Кліщіївки по цій закритій дорозі. Якось так, щоб підняти їм настрій, щоб вони побачили, що вони не одні, і за що вони воюють", — розказав Суспільному Донбас Євген Ткачов.

"Я робив це реально для тих військових, які проїжджають повз. Бо це найбільш обстрілювана дорога, тому я не сподівався, що хтось там із журналістів чи начальства це побачить".

Ялинку та іграшки Євген взяв вдома у сина, який цьогоріч із госпісом та старенькими підопічними на Хмельниччині.

"Ідея прийшла буквально за декілька хвилинПоїхав, знайшов ялинку, знайшов іграшки, звечора підготував усе. Швиденько встановили і так же швиденько втекли. Тобто ніякого пафосу, ніякого креативу, 5 хвилин — і тікати".

Новорічна ялинка на трасі в районі Бахмута
Цей кадр у Сухопутних військах підписали: "Головна ялинка країни". Фото: Сухопутні війська ЗСУ/Facebook

Євген Ткачов додав, що знає ще декілька "веселеньких" місць, де можна було б встановити такі непафосні ялинки, проте афішувати це наміру не має.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок