Реконструкцію Дегтярівського шляхопроводу в Києві продовжили до 20 грудня

Реконструкцію Дегтярівського шляхопроводу в Києві продовжили до 20 грудня

У Києві до 20 грудня продовжили термін реконструкції Дегтярівського шляхопроводу на перетині вулиць Дегтярівської та Олександра Довженка. До того часу на мосту буде закритий рух транспорту.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація.

Причиною продовження ремонтних робіт у КМДА назвали те, що балки на мосту встановили на місяць пізніше, ніж планувалося, через аварію.

На час робіт на шляхопроводі автотранспорт у цьому районі продовжить їздити за тимчасовими схемами об'їзду, які були впроваджені ще в червні.

Реконструкцію Дегтярівського шляхопроводу в Києві продовжили до 20 грудня
Схема руху транспорту на час реконструкції Дегтярівського шляхопроводу в Києві. Фото: КМДА

Що відомо про реконструкцію Дегтярівського шляхопроводу

Ще в січні на Дегтярівському шляхопроводі запровадили тимчасову схему руху. Там працівники КП "Київавтошляхміст" виконали основну частину протиаварійних робіт і підготували розв'язку до масштабної реконструкції, яку розпочали в середині червня.

У перший тиждень робіт дорожники демонтували 13 балок споруди. Очікується, що після оновлення Дегтярівський шляхопровід буде вищим і ширшим. На ньому облаштують велодоріжки і тротуари для пішоходів. Спочатку планувалося, що роботи триватимуть до 30 листопада.

Через ремонт шляхопроводу змінив роботу громадський транспорт. З 1 червня закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси. Через капітальний ремонт вулиці Олександра Довженка тимчасово змінили рух тролейбусів.

30 вересня під час ремонтних робіт кілька прольотів Дегтярівського мосту впали. Жертв та постраждалих унаслідок інциденту не було.

У КМДА зазначили, що обвал не завдав збитків міському бюджету. Проте дещо збільшується термін реконструкції. Вартість самих робіт не зміниться.

Наприкінці жовтня на Дегтярівському шляхопроводі встановили 28 нових балок прогонової конструкції мосту. Підрядна організація за свій кошт усунула всі наслідки після першої невдалої спроби монтажу балок.

На початок