З другої спроби: на Дегтярівському шляхопроводі встановили нові балки

З другої спроби: на Дегтярівському шляхопроводі встановили нові балки

На Дегтярівському шляхопроводі підрядник своїм коштом встановив нові балки
Монтаж нових балок на Дегтярівському шляхопроводі в Києві, жовтень 2023 р. Фото: КМДА

У межах реконструкції транспортної розв'язки на Дегтярівському шляхопроводі в Києві встановили 28 нових балок прогонової конструкції мосту. Монтажні роботи виконала підрядна організація на минулих вихідних, 28-29 жовтня.

Про це інформує столична міськдержадміністрація з посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

Сьогодні, 30 жовтня, мостовики монтують опалубку, що дасть можливість встановити монолітну плиту на шляхопроводі.

Рух транспорту підмостовим простором планується відновити 31 жовтня.

У КМДА зауважили, що усунення всіх наслідків, спричинених обвалом балок на шляхопроводі 30 вересня, здійснювалося коштом підрядної організації. Збитків міському бюджету не завдано, вартість реконструкції транспортної розв'язки не збільшилася.

Що відомо про реконструкцію Дегтярівського шляхопроводу

Ще в січні на Дегтярівському шляхопроводі запровадили тимчасову схему руху. Там працівники КП "Київавтошляхміст" виконали основну частину протиаварійних робіт і підготували розв'язку до масштабної реконструкції, яку розпочали в середині червня.

У перший тиждень робіт дорожники демонтували 13 балок споруди. Очікується, що після оновлення Дегтярівський шляхопровід буде вищим і ширшим. На ньому облаштують велодоріжки і тротуари для пішоходів. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада.

Через ремонт шляхопроводу змінює роботу громадський транспорт. З 1 червня закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Планувалося, що до 30 листопада замість них курсуватимуть автобуси. Через капітальний ремонт вулиці Олександра Довженка тимчасово змінили рух тролейбусів.

30 вересня під час ремонтних робіт кілька прольотів Дегтярівського мосту впали. Жертв та постраждалих унаслідок інциденту не було.

У КМДА зазначили, що обвал не завдав збитків міському бюджету. Проте дещо збільшується термін реконструкції. Вартість самих робіт не зміниться.

На початок