В Харківській ОВА підтвердили звільнення з посади Олександра Скакуна: "Про звільнення я прочитав у ЗМІ"

В Харківській ОВА підтвердили звільнення з посади Олександра Скакуна: "Про звільнення я прочитав у ЗМІ"

Олександр Скакун
Олександр Скакун. Фото: Суспільне Харків

Олександра Скакуна, який з 18 лютого 2022 року обіймав посаду першого заступника керівника Харківської обладміністрації, звільнили з посади.

Про це повідомила пресслужба обладміністрації вранці 8 листопада.

"Перший заступник голови Харківської ОВА Олександр Скакун був звільнений з посади 7 листопада 2023 року, про що було підписане відповідне розпорядження", — сказала Суспільне Харків речниця керівника ОВА Олега Шаповал.

Сам Олександр Скакун у коментарі Суспільне Харків сказав, що про своє звільнення дізнався з публікацій в ЗМІ.

"Про звільнення я прочитав у пресі. Я не бачив рішення. Я не знаю причину. Зі мною ніхто поки не зв'язувався, юристи не доводили до мене рішення", — сказав Скакун.

Вранці 8 листопада з сайту обладміністрації оновили інформацію про заступників голови обладміністрації. Нині Олег Синєгубов має п'ятьох заступників:

Що відомо про Олександра Скакуна і його роботу в обладміністрації

Олександр Скакун — колишній працівник СБУ. На службу в органи він прийшов у 1995 році. Спочатку був помічником слідчого, потім виконував обов'язки начальника слідчого відділу. З органів Олександр Скакун пішов у 2016 році. У 2017 прийшов в обладміністрацію на посаду заступника голови, тоді адміністрацію очолювала Юлія Світлична.

Після штурму ОДА у квітні 2014 році колишні працівники СБУ, серед яких був і Олександр Скакун, повернули на дах адміністрації український прапор.

У 2021 році Скакун був тимчасовим в.о. голови Харківської ОДА, таке розпорядження президент Володимир Зеленський підписав 11 серпня.

Серед найвищих пріоритетів після призначення на посаду Скакун в інтерв'ю Суспільному називав підготовку до спалаху коронавірусу та програму "Велике будівництво".

З січня по липень 2023 року Олександр Скакун заробив 238 тисяч 194 гривні, цю інформацію Суспільному надали в обладміністрації у відповіді на запит. За вислугу років Скакун у червні отримав найбільшу зарплату серед інших заступників — 96 тисяч 914 гривень.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок