У очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова з'явиться нова заступниця: що про неї відомо

У очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова з'явиться нова заступниця: що про неї відомо

У очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова з'явиться нова заступниця: що про неї відомо
Кабмін погодив призначення Олени Логвинової заступницею начальника Харківської обласної військової адміністрації. Фото: Харківська міська стоматологічна поліклініка №7

Кабмін погодив 1 вересня призначення нової заступниці начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова. Суспільне дізнавалося, який має досвід роботи Олена Логвинова.

Освіта

Олена Логвинова має дві вищі освіти.

У 2002 році закінчила Харківський медичний університет за спеціальністю "терапевтична стоматологія". Також Логвинова здобула другу освіту у Каразінському університеті за спеціальністю "менеджмент" у 2021 році.

Кар'єра

З 2002 по 2020 рік Олена Логвинова працювала стоматологинею-терапевткою у Харківській міській стоматологічній поліклініці №7. З 31 грудня 2020 року вона керує цим медзакладом.

На сайті міської стоматологічної поліклініки №7 вказано, що Логвинова обіймає посаду директорки та має вищу кваліфікаційну категорію.

У пресслужбі Харківської обладміністрації відмовилися коментувати, за який напрямок буде відповідати Олена Логвинова до її офіційного призначення на посаду.

За даними аналітичної системи clarity-project, Логвінова була зареєстрована як підприємиця та займалася стоматологічною діяльністю, проте закрила ФОП у червні 2020 року.

Заступники Олега Синєгубова

Нині в очільника обладміністрації є п'ятеро заступників — Олександр Скакун, Віта Ковальська, Євген Іванов, Роман Семенуха та Михайло Харнам.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок