Чотири медалі на чотирьох у Швеції. Українські легкоатлетки продовжують вражати результатами

Чотири медалі на чотирьох у Швеції. Українські легкоатлетки продовжують вражати результатами

Чотири медалі на чотирьох у Швеції. Українські легкоатлетки продовжують вражати результатами Associated Press

У другому етапі Діамантової ліги Україну представляли чотири легкоатлетки, які здобули два "золота" й два "срібла" турніру.

23 серпня на етапі Діамантової ліги в шведському Стокгольмі стартували чотири українки: Анна Рижикова (біг на 400 метрів з перешкодами), Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину), Ярослава Магучіх та Юлія Левченко (стрибки у висоту).

"Срібло" з рекордом сезону Анни Рижикової

У середу, 19 серпня, Анна Рижикова відкрила сезон, фінішувавши другою на турнірі в Угорщині. Легкоатлетка поступилася лише лідерці світового заліку Фемке Бол. У Стокгольмі Анна продублювала "срібний" результат, знову пропустивши вперед Бол. На "діамантовій" доріжці українка зуміла покращити на понад півсекунди попередній результат. Рижикова подолала дистанцію за 55.19 секунди.

Чотири медалі на чотирьох у Швеції. Українські легкоатлетки продовжують вражати результатамиTwitter

Чотири медалі на чотирьох у Швеції. Українські легкоатлетки продовжують вражати результатами

"Золото" з характером від Марини Бех-Романчук

Марина Бех-Романчук ще перед стартом у Стокгольмі в інтерв'ю Суспільному Спорт відзначала високий рівень конкуренції на етапі. Дійсно, у секторі стрибків у довжину розгорнулася неабияка боротьба: українці в боротьбі за перемогу протистояли олімпійська чемпіонка, колумбійка Катеріне Ібаргуен та шведка Хадді Санья, яка кваліфікувалася у фінал з першого місця.

Після п'яти спроб першою йшла Санья (6,71 м), однак у вирішальній, шостій, Марина перевершила конкурентку з особистим рекордом - 6,85 м. Цього вистачило для "золота".

Третій поспіль переможний дубль Магучіх і Левченко

Вже третя дуель сезону між стрибунками у висоту Ярославою Магучіх та Юлією Левченко відбулася в Стокгольмі. До цього старту між українками була нічия: одні змагання виграла Ярослава, інші - Юлія. Після етапу у Швеції попереду знову Магучіх: вона здобула друге "золото", тоді як Левченко - "срібло".

Ярославі вдалося взяти висоту 1.98 метра з першої спроби, а Юлії для цього знадобилося два стрибки. А повноцінну перемогу Магучіх оформила на висоті 2 метри - вона взяла її з третьої спроби, натомість Юлії ця планка не підкорилася.

Що відомо:

  • На турнірах в Польщі та Угорщині українські легкоатлети відкрили сезон п'ятьма нагородами за один день: «золото», три «срібла» та «бронза» з особистим рекордом.
  • Наступний етап Діамантової ліги відбудеться в швейцарській Лозанні 2 вересня.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start