Бех-Романчук — переможниця етапу Діамантової ліги в стрибках у довжину

Бех-Романчук — переможниця етапу Діамантової ліги в стрибках у довжину

Бех-Романчук — переможниця етапу Діамантової ліги в стрибках у довжину АР

Стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук з найкращим особистим результатом сезону змогла взяти "золото" на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі.

Стрибки в довжину на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі проходили в абсолютно новому форматі: після перших п'яти стрибків у фінальну спробу, де обнулялися всі результати, потрапляли три найкращі спортсменки. Відповідно, найважливішим завданням у перших стрибках було потрапляння у трійку найкращих, щоб уже у вирішальній спробі позмагатися за перемогу.

Читайте також: Рижикова з найкращим результатом сезону взяла "срібло" на етапі Діамантової ліги

Українка Марина Бех-Романчук із першим завданням впоралася: зі стрибком на 6.71 метра вона на другому місці кваліфікувалася в фінальну спробу. Першою йшла шведка Хадді Санья (стрибок на 6.83 метра, особистий рекорд), а третьою - колумбійка Катерін Ібаргуен (6.60 метра).

Але усе це не відігравало жодного значення у фіналі. Саме у вирішальній спробі Бех-Романчук показала свій найкращий стрибок - 6.85 метра, особистий рекорд сезону. Цього стрибка вистачило для загальної перемоги: шведка Санья не змогла виконати вдалу фінальну спробу, а Ібаргуен стрибнула на 6.61 метра.

Читайте також: "Коли повертаєшся у ритм, хочеш усвідомити, як жила раніше". Інтерв'ю Бех-Романчук про старт сезону

Результати:

1. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.85 см

2. Катерін Ібаргуен (Колумбія) - 6.61 см

3. Хадді Санья (Швеція) - 5.73 см

Читайте також: Українки знову 1-2. Магучіх виграла етап Діамантової ліги, Левченко - друга

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start