П’ять нагород за один день. Українські легкоатлети феєрично відкрили сезон

П’ять нагород за один день. Українські легкоатлети феєрично відкрили сезон Associated Press

«Золото», три «срібла», «бронза» і особистий рекорд — такі результати показали українські легкоатлети всього за один день на турнірах у Польщі та Угорщині.

19 серпня в польському Бидгощі та угорському Секешфехерварі відбулися два легкоатлетичних турніри, де стартували 7 українців. На обох змаганнях легкоатлети зібрали цілий медальний врожай - загалом 5 нагород.

«Бронза» з особистим рекордом від Михайла Кохана

Метальник молота Михайло Кохан на турнірі Gyulai István Memorial в Угорщині змагався в одному секторі з трьома призерами останнього чемпіонату світу. І хоча для 19-річного українця цей старт був першим у літньому сезоні, додаткового часу на адаптацію йому не знадобилося: у двох спробах — за 77 метрів. А в останньому підході Кохан взагалі встановив особистий рекорд77,78 метра.

Марина Бех-Романчук — за 1 см від перемоги

У секторі стрибків у довжину "сріблом" відкрила сезон Марина Бех-Романчук. У своїй найкращій спробі українка показала результат 6.76 метра, тоді як переможниця з Білорусі стрибнула всього на 1 сантиметр далі.

Друге місце Ганни Рижикової

Ганна Рижикова також відкривала сезон на змаганнях в Угорщині. Атлетка, яка спеціалізується на бігові з бар'єрами на 400 метрів, подолала дистанцію за 55,86 секунд, поступившись лише лідерці світового сезону, нідерландці Фемке Бол.

П’ять нагород за один день. Українські легкоатлети феєрично відкрили сезонWorld Athletics

"Золотий" стрибок Юлії Левченко

Тим часом на турнірі Irena Szewinska Memorial у Бидгощі стрибунка у висоту Юлія Левченко з третьої спроби підкорила висоту 2 метри, що гарантувало перемогу.

Таким чином Юлія повторила свій липневий результат, який вона показала на змаганнях у Києві. Левченко залишається єдиною стрибункою, що підкорювала планку на висоті 2 метра в літньому сезоні 2020 році.

"Срібло" Ярослави Магучіх

За перемогу в Бидгощі Левченко боролася з іншою українкою Ярославою Магучіх. Дніпрянка випереджала Юлію за спробами, однак планку в 2 метри з трьох спроб підкорити не зуміла. Результат Ярослави Магучіх - 1,97 метра, який вона взяла з першої спроби і закріпилася на другій сходинці.

Що відомо:

• Українки Юлія Левченко та Ярослава Магучіх золотим дублем відкрили сезон на етапі Діамантової ліги в Монако. Стрибунки у висоту показали однаковий результат, однак у підсумку перемогу святкувала Ярослава, якій знадобилося менше спроб. Левченко фінішувала другою.
  • Уже 23 серпня чотири українських легкоатлетки стартують на наступному етапі Діамантової ліги - у шведському Стокгольмі.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start