Українки знову 1-2. Магучіх виграла етап Діамантової ліги, Левченко - друга

Українки знову 1-2. Магучіх виграла етап Діамантової ліги, Левченко - друга

Українки знову 1-2. Магучіх виграла етап Діамантової ліги, Левченко - друга World Athletics

Стрибунки в висоту Ярослава Магучіх та Юлія Левченко втретє поспіль у цьому сезоні завоювали два найвищі місця на змаганнях.

Українських стрибунок не зупинити на початку літнього сезону! Юлія Левченко та Ярослава Магучіх взяли участь в трьох змаганнях за останніх десять днів, і на всіх стартах вони в особистій боротьбі визначали переможницю.

Третя їх дуель відбулася на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі. До цього старту між українками була нічия: одні змагання виграла Ярослава, інші - Юлія. Після змагань у Швеції попереду знову Магучіх: вона здобула друге "золото", тоді як Левченко - "срібло".

На змаганнях у Стокгольмі українські стрибунки зіштовхнулися з найбільшим рівнем конкуренції у серпні: крім них одразу три інші атлетки намагалися підкорити планку на висоті 1.96 метра. Успішні спроби зробили лише Магучіх та Левченко, відтак уся подальша боротьба за перемогу розгорталася між ними.

Ярославі вдалося взяти висоту 1.98 метра з першої спроби, а Юлії для цього знадобилося два стрибки. Це дозволило Магучіх захопити заочне лідерство за спробами. А повноцінну перемогу Ярослава оформила на висоті 2 метри - вона взяла її з третьої спроби, а Юлія тричі "завалила" планку.

Магучіх намагалася взяти 2.03 метра, але безуспішно. Вона виграла змагання з результатом 2 метри - це повторення найкращого результату сезону, який тепер розділяють дві українки.

Результати:

1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.00 м

2. Юлія Левченко (Україна) - 1.98 м

3. Нікола Макдермотт (Австралія) - 1.93 м

4. Еріка Кінсі (Швеція) - 1.93 м

Що відомо

  • Найкращий результат сезону в жіночих стрибках у висоту тепер розділяють дві українки: Левченко та Магучіх єдині у світі, хто брав висота 2 метри в 2020 році.
  • Магучіх виграла обидва старти Діамантової ліги в сезоні (перший етап - в Монако), Левченко на обох змаганнях посіла друге місце.
  • На етапі Діамантової ліги в Стокгольмі "срібло" в бігу на 400 метрів з бар'єрами взяла українка Анна Рижикова.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс