Рижикова з найкращим результатом сезону взяла "срібло" на етапі Діамантової ліги facebook.com/annaryzhykova

Українська атлетка Анна Рижикова фінішувала другою в бігу на 400 метрів з бар'єрами на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі.

Анна Рижикова у середу відкрила для себе змагальний сезон: на змаганнях в Угорщині вона фінішувала другою в бігу на 400 метрів з бар'єрами з результатом 55.86 секунди. А в неділю Рижикова стартувала на першому для себе етапі Діамантової ліги, який проходить в Стокгольмі.

Українка змогла зняти більш ніж півсекунди з результату, який вона показала в Угорщині. Цього разу Анна Рижикова пробігла дистанцію за 55.19 секунди, цього їй вистачило для фінішу на другому місці. Як і кілька днів тому, Рижикова поступилася нідерландці Фемке Бол.

Результат 55.19 секунди - поки що найкращий в сезоні для Анни Рижикової.