Каньє Вест хоче переробити свій маєток на бомбосховище, і цей маєток не в Україні

Каньє Вест хоче переробити свій маєток на бомбосховище, і цей маєток не в Україні

Каньє Вест хоче переробити свій маєток на бомбосховище, і цей маєток не в Україні
Associated Press

Колишній працівник подав позов проти Каньє Веста (Йе), звинувативши його в нелюдських умовах праці, затримці виплати зарплати та незаконному звільнені. Репер вимагав від працівника прибрати всі вікна та електрику в його будинку в Малібу, щоб перетворити дім на "бомбосховище".

Про це повідомляє видання The Guardian.

Тоні Саксон, колишній керівник проєкту будинку та охоронець майна розповів, що Каньє планує перетворити свій пляжний будинок на "бункер 1910-х років" для того, щоб "уникнути доступності для уряду США", а також "не бути рабом сучасних зручностей". Репер вимагав від робітника зняти всі двері, вікна, знести мармурові ванні кімнати, прибрати світильники, сантехніку, електрику, а також замінити сходи гірками.

Саксон заявляє, що був "в'язнем" будинку, оскільки він був єдиною довіреною особою, що мала ключ на проживання там. Працівник розповів, що йому доводилось спати на підлозі в оточені пластикових пляшок, фотографіями свого робочого місця він поділився в Instagram.

Вест звільнив Саксона після того, як той відмовився транспортувати великі генератори через травму спини. Репер, згідно з позовом, наказав працівникові "забратися геть", заявивши, що його "вважатимуть ворогом, якщо він не підкориться".

Адвокат Саксона, Рон Замбрано, сказав NBC, що артист демонстрував "безрозсудну зневагу до своїх співробітників… не платив за рахунками, жахливо ставився до працівників".

Це не перший позов проти Веста, зокрема наразі триває справа вчителя, якого звільнили з каліфорнійської приватної школи Каньє Yeezy Christian Academy. Викладач заявив про небезпечні умови праці. Також минулого року на репера подали в суд через несплату гонорарів продюсерській компанії розміром в 7,1 мільйона доларів.

Каньє Вест, окрім своєї творчості, відомий скандальними висловлюваннями. Наприклад, компанія Adidas розірвала з ним контракт через антисемітські слова. Вест також зізнавався у своїх симпатіях до Гітлера та Путіна. А нещодавно компанія Venezia Turismo Motoscafi заборонила Весту та його партнерці Б'янці Цензорі кататися на човнах у Венеції після того, як фотографи спіймали репера без штанів.

Авторка: Поліна Сокур

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок